Serial „Klan” to jeden z najpopularniejszych seriali w naszym kraju, który na ekranach naszych telewizorów jest obecny od lat 90. Od samego początku produkcja ma grono wiernych widzów, którzy z uwagą śledzą każdy odcinek.

Fani serialu „Klan” będą zaskoczeni

Kultowy serial pojawił się po raz pierwszy na antenie TVP 22 września 1997 roku. Niektórzy aktorzy są związani z produkcją niemal od samego początku. Małgorzata Ostrowska-Królikowska rozpoczęła swoją przygodę w serialu 24 lata temu!

Klan. Źródło: youtube.com
Klan. Źródło: youtube.com
Klan. Źródło: youtube.com

Wierni fani serialu „Klan” pamiętają również, że od samego początku w czołówce produkcji można było usłyszeć piosenkę Ryszarda Rynkowskiego „Życie jest nowelą”. Okazuje się, że niebawem się to zmieni.

Kto zastąpi piosenkę „Życie jest nowelą” Ryszarda Rynkowskiego?

Producenci zapowiedzieli, że już po wakacjach widzów czeka spora niespodzianka. Zostanie zmieniona czołówka popularnego serialu, a utwór Ryszarda Rynkowskiego zostanie zastąpiony piosenką wykonaną przez aktorów serialu „Klan”. Między innymi w kompozycji będzie można usłyszeć aktorkę Kaję Paschalską, czy Izabelę Trojanowską.

Klan. Źródło: youtube.com
Klan. Źródło: youtube.com
Klan. Źródło: youtube.com

Biuro prasowe TVP zapowiedziało również, że nowy sezon „Klanu” będzie nieco unowocześniony, a nowa czołówka ma być tego przykładem. Ponadto od teraz za wykonanie piosenki do czołówki serialu będą zarabiać aktorzy produkcji.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO