Anna Karczmarczyk jest znana z takich produkcji jak „Galerianki”, czy „Na dobre i na złe”. W ostatnim czasie aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych wesołą nowiną.

Anna Karczmarczyk zachwyca swoim wyglądem kilka dni po porodzie

Aktorka Anna Kaczmarczyk i jej mąż Pascal Litwin pobrali się w 2018 roku. Para poznała się na planie produkcji show „Taniec z gwiazdami”. Między dwojgiem zaiskrzyło, co poskutkowało dwa lata później – ślubem.

Anna Karczmarczyk należy do gwiazd, które cenią swoja prywatność. Aktorka nie afiszuje się ze swoim związkiem, dlatego tez niewielu wiedziało o jej ślubie. Całe wydarzenie udało się zachować parze w tajemnicy. Dopiero po ceremonii, mąż Anny Karczmarczyk pochwalił się zdjęciem z uroczystości na swoim Instastories.

Podobnie było w przypadku ciąży. Anna Karczmarczyk wyznała, że spodziewa się dziecka dopiero kilka tygodni przed porodem. Cztery dni temu aktorka opublikowała na Instagramie post, w którym poinformowała fanów o narodzinach swojej pociechy.

Takich zdjęć internauci się nie spodziewali

Anna Karczmarczyk i jej mąż Pascal Litwin po raz pierwszy zostali rodzicami. Na razie jednak nie znana jest płeć, czy imię dziecka. Wiadomo jedynie, że poród przeszedł bezproblemowo i aktorka bardzo chwali sobie opiekę w jednym ze szpitali w stolicy.

Na kolejnym zdjęciu Anna Karczmarczyk pokazała się w naturalnej odsłonie. Aktorka odpoczywała na tarasie i popijała poranną kawę.

Fani Anny Karczmarczyk byli zachwyceni jej naturalnym wyglądem. Trzeba przyznać, że macierzyństwo jej służy.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO