Jennifer Lopez to niekwestionowana gwiazda na arenie międzynarodowej - nie ma bowiem osoby, która nie znałaby tej kultowej postaci, tak ważnej dla współczesnej muzyki. Pomimo międzynarodowej kariery, w życiu prywatnym jednak piosenkarka nie miała tyle szczęścia.

Kobieta ma za sobą kilka nieudanych relacji. W 2017 roku związała się z Alexem Rodriguezem, a ich relacja zapowiadała się naprawdę dobrze.

Para zaręczyła się w roku 2019, jednak później w sieci pojawiały się spekulacje o licznych zdradach mężczyzny. Finalnie para się rozstała.

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez/Youtube @E! World
Jennifer Lopez, Alex Rodriguez/Youtube @E! World

Jennifer Lopez przebywa na romantycznych wakacjach z ukochanym

Co zaskakujące, Jennifer Lopez wróciła do swojego dawnego partnera, Bena Affleck’a. Ponoć para świetnie się dogaduje i planuje wspólną przyszłość.

Obydwoje mają jednak dzieci z poprzednich związków i część wolnego czasu muszą poświęcić właśnie swoim pociechom.

Jennifer Lopez. Źródło: instagram.com
Jennifer Lopez. Źródło: instagram.com
Jennifer Lopez. Źródło: instagram.com

W ostatnim czasie Jennifer Lopez i Ben Affeck znaleźli jednak czas dla siebie. Wspólnie wybrali się na rejs jachtem po luksusowych europejskich kurortach – między innymi zahaczyli o Włochy, St. Tropez, czy Monte Carlo.

Jej najnowsze zdjęcie zrobiło furorę w sieci

Jennifer Lopez opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z luksusowego jachtu, którego cena sięga blisko 130 milionów dolarów. Uwagę fanów przykuła jednak fantastyczna figura gwiazdy.

Niejedna nastolatka może pozazdrościć formy 50-letniej Jennifer Lopez. Gwiazda miała na sobie żółte bikini i stylowe okulary przeciwsłoneczne.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO