Klaudia Halejcio to aktorka, którą widzowie mogą znać m.in. z roli Andżeliki w „Złotopolskich”, a także Julii w „Na Wspólnej”. Jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie pokazuje swoje stylizacje, czy makijaże.

Fani gwiazdy chętnie biorą z niej przykład – ma naprawdę dobry gust, a to, co pokazuje w mediach społecznościowych, staje się dla nich inspiracją. Lubi pokazywać nowe miejsca, które odwiedza, fragmenty swojego życia osobistego oraz zawodowego

Klaudia Halejcio zdradziła, jak wyglądały pierwsze chwile po porodzie

Ostatnio w życiu Klaudii Halejcio dzieją się same przełomowe wydarzenia. Na początku czerwca wraz z partnerem powitali na świecie pierwsze dziecko, a zaledwie kilka dni temu odebrali klucze do nowego, luksusowego domu.

Kilka dni temu Klaudia Halejcio opowiedziała dla magazynu Party, jak wyglądały pierwsze chwile po porodzie. Okazuje się, że aktorka nie mogła się nacieszyć widokiem małej Nel.

Nawet pielęgniarki nalegały, by w końcu poszła spać i odpoczęła. Ona jednak ze łzami w oczach patrzyła na swoją ukochaną córeczkę.

Okazuje się, że nie było jej łatwo i polały się łzy

Klaudii Halejcio brakowało jednak towarzystwa jej partnera, Oskara. Mężczyzna znalazł jednak sposób na to, by poprawić humor ukochanej.

Mężczyzna wspinał się do okna sali, w której przebywały Klaudia Halejcio i mała Nel. Podawał swoim kobietom kwiaty, zabawki i ulubione przysmaki aktorki – soki, owsianki i herbatki.

Gdy pielęgniarki wchodziły do pokoju, mówiły: „Pachnie tu u pani jak w kwiaciarni”. Dzięki temu miałam poczucie, że ukochany jest ze mną.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO