„Królowe życia” to niezwykle popularne show, którego bohaterowie wzbudzają ogromne emocje. Program pełen jest barwnych osobowości – w końcu to właśnie one przyciągają widzów. Show zdobyło popularność już od pierwszych odcinków dzięki postaciom o niesamowitych, niecodziennych charakterach i ogromnej charyzmie.

Poza podróżami czy zakupami, na które nie każdy może sobie pozwolić, oraz zachowaniami, które wywołują skrajne emocje, bohaterki oraz bohaterowie show „Królowe życia” potrafią zadziwić wieloma innymi rzeczami.

Bajeczny ślub uczestniczki programu TTV „Królowe życia”

Sylwia Peretti to uczestniczka popularnego show. Kobieta szybko stała się konkurencją dla Dagmary Kaźmierskiej. Mało tego, okazuje się, że można było ją już wcześniej zobaczyć w telewizji.

Sylwia prowadziła wcześniej restaurację, która wiele sezonów temu przeszła – nieudaną dodajmy – rewolucję za sprawą Magdy Gessler. Na ten trop wpadli widzowie show TTV, którzy skojarzyli oba wątki.

Nie trzeba długo szukać, aby odnaleźć w sieci odcinek „Kuchennych Rewolucji” z Sylwią Peretti w roli głównej. Pretendująca celebrytka prowadziła wówczas podupadająca Karczmę u Jędzy.

To było przyjęcie marzeń

Pochodząca z Krakowa Sylwia Peretti wraz z mężem prowadziła restaurację i stała się bohaterką jednego z odcinków trzeciego sezonu „Kuchennych Rewolucji”.

Dużo się jednak od tego czasu zmieniło. Sylwia Peretti stała się rozpoznawalna dzięki udziałowi w programie TTV „Królowe życia”, a teraz ma już kolejnego męża.

W ostatnim czasie odbył się bajeczny ślub Sylwii Peretti. Uroczystość odbyła się w pałacu Goetza w Brzesku nieopodal Krakowa. Na weselu wystąpił gwiazdor disco polo - Kordian Cieślik.

Trzeba przyznać, że wesele Sylwii Peretti i jej ukochanego było jak z bajki! Piękna suknia, cudowna oprawa i prawdziwy pałac!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO