Doda to artystka, która w polskim show-biznesie zaistniała na większą skalę w latach 2000. Obecnie, choć minęło sporo czasu, wciąż jest na topie, a rzesze fanów spragnione są kontaktu ze swoją ulubioną wokalistką.

Doda wspomina swoją Pierwszą Komunię Świętą

Doda należy do grona jednych z najbardziej charakterystycznych gwiazd polskiego showbiznesu. Pełną energii i pewności siebie kobietę pokochały miliony fanów. Doda słynie z ciętego języka, a także ze szczerości, co sprawia, że artystka wśród celebrytów jest prawdziwym wyjątkiem.

Doda/ Instagram: dodaqueen
Doda/ Instagram: dodaqueen
Doda/ Instagram: dodaqueen

Lata mijały, a Dorota Rabczewska powoli zaczęła zmieniać swój wizerunek. Zarzuciła swoje wyzywające makijaże, wraz ze zmianą mody zmieniła także wizerunek – postawiła na delikatniejszy, bardziej naturalny makijaż, mniej karykaturalne, bardziej subtelne stroje.

Doda zerwała niemal całkiem ze starym wizerunkiem skandalistki, która toczy batalie z innymi gwiazdami. Jednak co jakiś czas lubi przypomnieć swoim fanom o tym, że nie zawsze jest tą samą „grzeczną” gwiazdą.

Jej kreacja zrobiła prawdziwą furorę

Okazuje się, że Doda od najmłodszych lat lubiła zwracać na siebie uwagę. Jakiś czas temu gwiazda opublikowała zdjęcie ze swojej Pierwszej Komunii Świętej.

9-letnia Doda miała na sobie balową białą suknię, wianek z piór i mnóstwo dodatków. Na pewno jej suknia była jedną z najbardziej charakterystycznych podczas uroczystości. Teraz dzieci ubierane są raczej w skromniejsze alby.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO