Jak podaje portal "Pudelek", najnowsza edycja "Tańca z Gwiazdami" wzbudza wśród opinii publicznej skrajne emocje. Większość ludzi uważa, że "gwiazdy", które zostały zaproszone do wzięcia udziału w show, wcale nimi nie są. Nietrudno przyznać racji, skoro za najbardziej rozpoznawalną można uznać na przykład Oliwię Bieniuk, która gdyby nie rodzice, nie zdobyłaby żadnej popularności, ponieważ nie ma na swoim koncie jeszcze żadnych osiągnięć ani aktorskich, ani w modelingu.

Cóż, Oliwia jednak bardzo cieszy się z faktu, że będzie mogła zaprezentować się na parkiecie i już korzysta z wielu przywilejów, które oferuje jej produkcja tanecznego show Polsatu. Ze względu na to, że nastolatka mieszka na co dzień w Sopocie, a nagrania do programu i treningi odbywają się w Warszawie, realizatorzy opłacają jej pobyt w stolicy. Wynajęli jej nawet mieszkanie, a córka Przybylskiej już zapowiada, że "chce wyjść na miasto" i się bawić.

Oliwia Bieniuk / screen Instagram: oliwia.bieniuk
Oliwia Bieniuk / screen Instagram: oliwia.bieniuk
Oliwia Bieniuk / screen Instagram: oliwia.bieniuk

Przeprowadziłam się już do Warszawy. Dziś miałam pierwszą noc w nowym mieszkaniu i było super. Miałam mały problem, żeby zasnąć. Nie wybierałam sobie mieszkania, bo ja je dostałam. Wszystko jest na swoim miejscu. Dobrze jest. Planuję iść dziś w miasto! Oliwia Bieniuk

Będziecie za nią trzymać kciuki w "Tańcu z Gwiazdami?

Wydaje nam się, że Oliwka może wzbudzać największe zainteresowanie.

Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk

To również może Cię zainteresować: Monika Richardson Ma Twarz Oklejoną Plastrami. Co Się Stało

Zobacz także: Druga Młodość Tomasza Stockingera. Aktor Nie Był Tak Zapracowany Od Lat. O Co Chodzi