Całkiem nowe informacje dotyczące Tomasza Stockingera właśnie ujrzały światło dzienne. Okazuje się, że aktor przeżywa swoją drugą młodość! Tak zapracowany, ale zarazem szczęśliwy nie był od lat! O czym mowa?

Tomasz Stockinger jest jednym z najbardziej popularnych i uznanych aktorów polskiej sceny zarówno teatralnej, jak i filmowej. W swojej karierze doskonale sprawdził się również w roli prezentera telewizyjnego.

Stockinger zadebiutował na szklanym ekranie już w latach 70 ubiegłego wieku, bo w roku 1978 – od tamtej pory jego kariera rozwinęła dynamicznie i trwa niezmiennie do dziś. Aktor grał w wielu produkcjach, jednak największą popularność przyniósł mu udział w kultowym serialu “Klan”.

Okazuje się, że praca na planie to nie jedyne obowiązki aktora!

Tyle pracy nie miał od lat!

Niedawno pisaliśmy o tym, że niebawem Tomasz Stockinger ponownie powita na świecie wnuka. Jak sam twierdzi, stara się być dobrym dziadkiem. Ponadto, mężczyzna regularnie ćwiczy, a także spędza czas z ukochaną.

- Na brak zajęć nie narzekam. To lato jest dla mnie bardzo pracowite. (…) Uwielbiam spędzać czas z moja ukochaną wnuczką Oliwią. Ona nie pozwala mi się nudzić. Rodzina jest najważniejsza i stawiam ją ponad rozrywkę. Staram się być fajnym dziadkiem - mówi.