Jak podaje portal "Pomponik", Martyna Wojciechowska na nowo układa swój świat po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim. Na szczęście wiele zajęć i najbliżsi pomagają jej nie myśleć o rozpadzie jej związku. W ostatnim czasie podróżniczka dostała zaskakujące wieści od swojej adoptowanej córki. Wprost nie mogła w to uwierzyć. O co chodzi?

Martyna Wojciechowska potwierdza

W ostatnim czasie Martyna Wojciechowska nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Wszystko za sprawą jej niespodziewanego rozstania z Przemysławem Kossakowskim, do którego doszło zaledwie trzy miesiące po ślubie, o czym media dowiedziały się od osób z najbliższego otoczenia pary.

Po tym, gdy prawda wyszła na jaw i nie było sensu już dłużej udawać, Martyna Wojciechowska wydała oświadczenie potwierdzając rozstanie z mężem. Dzień później pojawił się komentarz samego Przemka Kossakowskiego. Sprawa odbiła się nie tylko na samej podróżniczce, ale też na jej córce.

Martyna Wojciechowska zdradziła, że wyprowadziła się z ich domu, a nawet, że zaczęła trenować boks, chcąc w ten sposób odreagować problemy i móc o nich choć na chwilę zapomnieć. Na szczęście podróżniczka ma też powody do radości. Jakie?

Martyna Wojciechowska potwierdziła dobre wieści

Ogromnym szczęściem napawają Martynę Wojciechowską wieści, jakie dotarły do niej od jej adoptowanej córki z Afryki. Wojciechowska wzięła pod swoje skrzydła Kabulę, która jest albinoską i z tego powodu groziło jej ogromne niebezpieczeństwo. Wszystko przez pokutujący wciąż w Tanzanii przesąd, że amulety z ciała albinosów przynoszą szczęście.

W rozmowie z "Faktem" Martyna Wojciechowska przyznaje, że Kabula nie przestaje jej zaskakiwać. Dziewczyna postanowiła rozpocząć karierę muzyczną. Choć przyszło jej się zmagać z niepełnosprawnościami: "nie ma ręki, ma problemy ze wzrokiem, ze słuchem", nie przeszkadza jej to w realizowaniu marzeń o śpiewaniu.

Martyna Wojciechowska i Kabula/YouTube @TVN

Nie da się ukryć, Martyna Wojciechowska ma powody do dumy i radości.

To też może cię zainteresować: Najpierw ślub, a teraz niesamowite nowiny! Anna Cieślak i Edward Miszczak mają ważne plany na przyszłość? Najnowsze informacje o parze poruszyły wielu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: „Rolnik szuka żony”: Anna Bardowska postanowiła pokazać swoim fanom coś nietypowego. Wybrała się na budowę nieukończonego domu. Jest kompletny plan

O tym się mówi: Rządowe Centrum Bezpieczeństwa alarmuje. Nadciągają silne burze z gradobiciem nad niemal całą Polskę. Będzie bardzo niebezpiecznie