Jak podaje portal "Super Express", Przemek Kossakowski nie powiedział swojej mamie o rozstaniu z Martyną Wojciechowską. Dowodów na to dostarcza jeden z tygodników. O jakich dowodach mowa?

Nie cichną echa rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego przez jakiś czas pozostawał tajemnicą. Dopiero po szeregu spekulacji w kolorowej prasie o tym, że są razem, para zdecydowała się ujawnić łączące ich uczucie. Niwele późnij na palcu podróżniczki pojawił się pierścionek, a potem sieć obiegły zdjęcia szczęśliwych małżonków.

Byli ze sobą trzy lata. Ich małżeństwo przetrwało zaledwie trzy miesiące. Jako pierwsza do plotek o ich rozstaniu odniosła się Martyna Wojciechowska publikując w mediach oficjalne oświadczenie, przyznając w nim, że rozpad jej związku z Kossakowskim był dla niej sporym zaskoczeniem. Dzień później głos zabrał mąż podróżniczki, informując, że dobrze wszystko przemyślał.

Czy mama Przemka Kossakowskiego wiedziała o jego rozstaniu?

W tygodniku "Dobry Tydzień" pojawiła się informacja o tym, że mama Przemka Kossakowskiego nie miała pojęcia o decyzji syna. Dowodem na to miał być wywiad udzielony przez panią Annę, którego udzieliła już po tym, jak dziennikarz wyprowadził się od swojej żony.

"Pani Anna w marcu, gdy Przemek odszedł już od Martyny, przed kamerami cieszyła się, ze syn ma piękną żonę i pasierbicę. Czy odwlekał wyjawienie prawdy, bo obawiał się jej reakcji?"- możemy przeczytać w "Dobrym Tygodniu".

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski/YouTube @Dla Ciekawskich
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski/YouTube @Dla Ciekawskich
Martyna Wojciechowska/YouTube @Dla Ciekawskich

Póki co do doniesień tygonika nie odniosła się żadna z zainteresowanych stron. Spodziewacie się takiej reakcji?

To też może cię zainteresować: To dobra wiadomość dla ogromnej grupy Polaków. Ministerstwo Finansów poinformowało, że będzie można zyskać nawet 186 złotych miesięcznie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tomasz Lis zwyzywał premiera i polski rząd. Dziennikarz się nie pohamował oburzając sporą część internautów. Wiadomo co napisał

O tym się mówi: Kto zyska na reformach wprowadzanych w ramach Polskiego Ładu? Rząd zapowiada poprawę warunków życia 18 milionów Polaków