Wakacje trwają w najlepsze, choć niezwykle niebezpieczne skutki nawałnic wciąż są widoczne zarówno w polskich miejscowościach, jak i w innych krajach. Nie przeszkadza to jednak telewizyjnej Dwójce w kontynuowaniu planu na Wakacyjną trasę Dwójki 2021.

Niezapomniane występy całej plejady gwiaz polskiej sceny muzycznej z pewnością będą odskocznią od codzienności.

Zenek Martyniuk porwałpubliczność Lambadą

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków disco-polo Zenek Martyniuk podziękował koszalińskiej publiczności za przybycie na koncert niezapomnianym według mediów występem. Jak zwykle poczęstował fanów porządną porcją rytmów porywających do tańca, romantycznym tekstem piosenki i charakterystycznymi dla niego rymami.

Wielu widzów telewizji Polskiej zauważyło już dawno, że niemal każde wydarzenie muzyczne, czy rozrywkowe uświetnia swoim występem Zenon Martyniuk, który zdaje się być już nieodzowną częścią artystycznego programu. Jakżezatem miałoby go zabraknąć podczas trwania popularnej Wakacyjnej trasy Dwójki?!

Czym Zenek Martyniuk tym razem porwał do tańca widzów? Muzyk zaprezentował między innymi "Czekam na Ciebie", czy "Oczarowałaś mnie" lub porywającą piosenkę "Lambada nad brzegiem morza". Gorące rytmy nie pozwoliły widowni stać bezczynnie, każdy kto tylko miał możliwość, pląsał w wielkim tłumie innych zamaskowanych ludzi.


YouTube/Portal MediaDiscoPL

Co sądzicie o show zaprezentowanym przez Zenka Martyniuka? Styl disco-polo wszak cieszy się sporą popularnością nie tylko ze względu na szybkie bity, melodię, czy tekst piosenki, a o otoczkę widoczną na teledyskach, czy na scenie podczas występu na żywo. Piękne tancerki od zawsze dodają temperatury każdemu występowi disco-polo!

O tym się mówi: Maryla Rodowicz w końcu wolna. Wyrok sądu jednak mocno ją zaskoczył. O co chodzi

Zerknij: Kolejny paragon z nadmorskiej restauracji zelektryzował sieć. Ile może kosztować obiad nad Bałtykiem