Jak podaje portal "Pomponik", Izabela Trojanowska występowała w czasie koncertu organizowanego w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. W trakcie koncertu gwiazda niespodziewanie upadła, a sam upadek wyglądał bardzo niepokojąco. Wszyscy wstrzymali oddech. Jak teraz czuje się 66-letnia Izabela Trojanowska?

Upadek Izabeli Trojanowskiej

Izabela Trojanowska była jedną z gwiazd koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki. Piosenkarka bardzo cieszyła się na występ, bo w czasie epidemii koronawirusa nie miała szans na spotkania z publicznością. Jedno jest pewne, ani sama piosenkarka, ani widownia długo nie zapomną tego występu.

Piosenkarka zaliczyła poważnie wyglądający upadek na scenie, który sprawił, że wszyscy wstrzymali oddech. Po wykonaniu piosenki Izabela Trojanowska chciała się ukłonić. Zrobiła krok do tyłu mocno się zachwiała i wywaliła. Upadek wyglądał naprawdę przerażająco. Trojanowska uderzyła plecami o scenę.

@calaprawda_yt

#dc #dlaciebie

♬ dźwięk oryginalny - Łukasz Skałba

Tancerki, które towarzyszyły jej w czasie występu od razu ruszyły artystce z pomocą. Kamery zostały natychmiast skierowane w stronę publiczności, która w ciszy czekała na rozwój wydarzeń. Na szczęście upadek skończył się lekkimi potłuczeniami i Izabeli Trojanowskiej szybko udało się dojść do siebie.

Widownia po godzinie mogła po raz kolejny zobaczyć piosenkarkę na scenie. Tym razem Trojanowska zdecydowała się wyjść nie w szpilkach, ale w butach sportowych. "Nie martwcie się, patrzę pod nogi" - uspokoiła artystka ze sceny.

Izabela Trojanowska/YouTube @WP
Izabela Trojanowska/YouTube @WP
Izabela Trojanowska/YouTube @WP

Oglądaliście występ Izabeli Trojanowskiej?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czarny scenariusz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych coraz bliżej realizacji. Wielu Polaków nie ma nawet pojęcia co ich czeka jak pójdą na emeryturę

O tym się mówi: Przykre słowa Zbigniewa Zamachowskiego o małżeństwie z Moniką Richardson. Dziennikarka raczej nie będzie zadowolona z takiego podsumowania aktora