Marta Manowska to jedna z licznych dziennikarskich gwiazd Telewizji Polskiej. Po jej ogromnym sukcesie w prowadzeniu programu "Rolnik szuka żony", stacja chętnie powierzyła jej kolejne obowiązki. Dziennikarka szybko znalazła się na planach takich produkcji jak "The Voice Senior" czy "Sanatorium miłości", w których spisała się równie znakomicie.

Nie dziwi więc fakt, że kwestia jej życia prywatnego cieszy się dużym zainteresowaniem wśród widzów oraz mediów. Tabloidy szczególnie zainteresowane były szczegółami jej podbojów miłosnych... Co na to Manowska?

Szczere słowa i rozwichrzone włosy

W ostatnim czasie życie miłosne Marty Manowskiej budziło ogromną kontrowersję w świecie mediów - głośno było o jej rozstaniu z partnerem, a także pojawieniu się nowego adoratora. Dziennikarka wyznała jednak, że te kwestie zostały przez tabloidy znacznie wyolbrzymione.

"Co ja bym powiedziała o tej Marcie, którą obserwuję w internecie. Powiedziałabym, że ma bardzo bogate życie, bo naprawdę sinusoida jej rozstań, jej związków, ciąży jest zatrważająca. Ja żyję bardziej stabilnym życiem. Ale mam poczucie, że nie będę miała potrzeby, aby się tym dzielić" - stwierdziła Manowska w rozmowie z "Jastrząb Post".

Prezenterka postanowiła dać dowód swoim słowom i na swoim Instagramie opublikowała wideo, na którym zwyczajnie... odpoczywa na plaży. Smażąca się na słońcu Manowska zaimponowała fanom swoim naturalnym wyglądem i ułożoną przez wiatr fryzurą. Internauci zachwycali się faktem, jak naturalnie, a jednocześnie olśniewająco prezentuje się dziennikarka.

fot. Instagram
fot. Instagram

"Cudowna jesteś, chodzące dobro i ciepło" - czytamy w komentarzach.

Wygląda na to, że Manowska naprawdę lubi cieszyć się w życiu spokojem.

Zobacz także: Zaskakująca przemiana Dawida Podsiadło. Artysta wygląda zupełnie inaczej. W takiej wersji nikt go jeszcze nie widział

Może cię zainteresować: Politycy PiS ujawnili szczegóły tajnego spotkania klubu. Co było głównym tematem posiedzenia? Jarosław Kaczyński był bezpośredni

Pisaliśmy również o: Maryla Rodowicz wreszcie cieszy się wolnością. Nie jest jednak do końca usatysfakcjonowana. Jak przebiegł rozwód artystki z Andrzejem Dużyńskim