Jak podaje portal "Plotek", Sławomir Banaiak wziął udział w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". W jego gospodarstwie pojawiły się Natalia, Marta i Małgorzata. Niestety żadnej z pań nie udało się zdobyć serca rolnika. Wszystko wskazuje jednak na to, że do Sławomira uśmiechnęło się szczęście i znalazł swoją drugą połówkę.

Sławomir Banasiak znalazł miłość

W trakcie nagrań do świątecznego, specjalnego odcinka programu "Rolnik szuka żony", Sławomir Banasiak pojawił się w towarzystwie kobiety. Nie była to żadna z trzech kobiet, jakie walczyły o jego serce. Po czasie okazało się, że owa tajemnicza dziewczyna jest wybranką rolnika.

Sławomir Banasiak/YouTube @kelly festre
Sławomir Banasiak/YouTube @kelly festre
Sławomir Banasiak/YouTube @kelly festre

Para stara się trzymać z dala od mediów, zachowując swoją relację w tajemnicy. Z doniesień medialnych wynika, że para miała się poznać po zakończeniu programu. Ewelina, ukochana Sławomira Banasiaka ponoć napisała do niego po programie wiadomość za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych. Ponoć praktycznie od razu między nimi zaiskrzyło.

Teraz pojawiły się doniesienia, że para wzięła potajemny ślub. Dowodem na to ma być zmiana nazwiska u wybranki rolnika. Na ogólnodostępnych profilu Eweliny można zobaczyć teraz nazwisko Banasiak. Informacje miał potwierdzić również informatorka portalu "Pomponik".

Sławomir/YouTube @Gossip TV
Sławomir Banasiak/YouTube @Gossip TV
Sławomir Banasiak/YouTube @Gossip TV

"To był bardzo tajemniczy i kameralny ślub, dla wielu z nas, dowodem na to, że się odbył jest zmiana nazwiska Eweliny" - czytamy. "Plotek" dodaje, że Ewelina świetnie odnajduje się w świecie Sławomira Banasiaka. Mają nadzieję, że będą ze sobą bardzo szczęśliwi.

Zaskoczyła was informacja o ślubie Sławomira Banasiaka?

To też może cię zainteresować: Iga Świątek dostąpi wielkiego zaszczytu? Organizatorzy igrzysk olimpijskich w Tokio podjęli ważną decyzję w sprawie tenisistki. Są powody do radości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Bon za szczepienie przeciw Covid-19? Głos w sprawie wprowadzenia takiego rozwiązania zabrał Adam Niedzielski

O tym się mówi: Poważne ostrzeżenie dla milionów Polaków. Minister zdrowia wypowiedział się o możliwej czwartej fali pandemii. Adam Niedzielski mówił o obostrzeniach