Beata Kozidrak nazywana jest często legendą lub królową polskiej estrady. Słynna, charyzmatyczna wokalistka zespołu Bajm od lat pozostaje na językach.

Beata Kozidrak zdradziła w swojej biografii od lat skrywaną tajemnicę

Beata Kozidrak urodziła się 4 maja 1960 roku w Lublinie. Pracowała na swój sukces przez wiele lat, ma na swoim koncie ponad 100 utworów oraz 10 docenionych i licznie nagradzanych płyt studyjnych.

Jedna z bardziej doświadczonych kobiet w polskim show-biznesie jest jednocześnie idolką wielu osób. Jej siła i wytrwałość są doceniane przez fanów, a tych nie brakuje nie tylko wśród osób starszych, ale również wśród młodego pokolenia.

Beata Kozidrak/ YouTube @ alkopoligamiacom
Beata Kozidrak/ YouTube @ alkopoligamiacom

Fani się zachwyceni nie tylko jej wokalem, ale również młodym wyglądem. Wokalistka zespołu „Bajm” ma 61. lat, ale wygląda znacznie młodziej. Jaki jest tego sekret?

Piosenkarka nie oszczędza na swojej urodzie

W rozmowie z Party, Beata Kozidrak zdradziła, że nie oszczędza na swojej urodzie. Wokalistka zespołu „Bajm” ma zaufaną panią kosmetolog, u której regularnie wykonuje rożnego rodzaju zabiegi upiększające.

Beata Kozidrak nie ingeruje jednak mocno w swój wygląd i zmienia rysów twarzy. Dba jedynie o to, by jej cera wciąż wyglądała młodo i świeżo.

Beata Kozidrak/Youtube @tvnpl
Beata Kozidrak/Youtube @tvnpl

Nie będę się starzeć z godnością. Z godnością będę wydawać pieniądze na to, żeby zatrzymać jak najdłużej urodę

- podsumowała Beata Kozidrak.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO