Rafał Maślak jest polskim modelem, a w 2014 roku został misterem Polski. Cztery lata od otrzymania tego tytułu, w 2018 roku, Rafał Maślak ustatkował się w życiu i ożenił się z piękna Kamilą.

Już rok po ślubie para przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko - synka Maksymiliana. Teraz para spodziewa się kolejnej pociechy.

Kamila i Rafał Maślakowie spodziewają się kolejnego dziecka

Za kilka tygodni Kamila i Rafał Maślakowie powitają na świecie drugie dziecko. Podczas przyjęcia Baby Shower para zdradziła, że tym razem spodziewają się córki. Dziewczynka będzie mieć na imię Michalina.

Wiele osób twierdzi, że w okresie ciąży dziewczynka może zabrać mamie jej urodę. W przypadku Kamili Maślak jest jednak zupełnie inaczej.

Żona polskiego mistera wygląda zjawiskowo

Piękna żona polskiego mistera promienieje i z każdym dniem wygląda coraz lepiej! W ostatnim czasie kobieta opublikowała na swoim Instagramie post, w którym zachwycała się swoim okrągłym brzuszkiem.

Zachwyceni obserwatorzy napisali pod postem Kamili mnóstwo pozytywnych komentarzy. Byli oni zachwyceni jej pięknym wyglądem.

"Jest pani piękna" "Ciąża Ci służy" "Coraz piękniejsza" "Pięknie pani wygląda w tym stanie"

- pisali internauci pod postem Kamili Maślak.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO