Agnieszka Włodarczyk od pewnego czasu spotyka się z triathlonistą Robertem Karasiem i para postanowiła długo nie czekać z powiększeniem rodziny. Zaledwie po kilku miesiącach polskie media dowiedziały się o tym, że aktorka spodziewa się dziecka.

Najnowsze zdjęcia Agnieszki Włodarczyk robią furorę na Instagramie

Synek pary przyszedł na świat 7 lipca dokładnie o godzinie 8:52. Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś nie posiadają się z radości. Aktorka w trakcie trwania ciąży informowała fanów o swoim stanie i publikowała zdjęcia rosnącego brzuszka.

Teraz na Instagramie aktorki możemy znaleźć zdjęcia uroczego chłopca. W ostatnim czasie Agnieszka Włodarczyk pokazała również, jak jej partner opiekuje się synkiem.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś do porodu ukrywali płeć i imię dziecka, choć już w 12 tygodniu wiedzieli, że spodziewają się syna. Imię dla pociechy wybrali jeszcze w czasie pobytu na Gili.

Imię chłopca miało spełniać dwa warunki - być nietypowe oraz miało pasować do nazwiska ojca. Finalnie zakochani zdecydowali się na imię Milan.

To naprawdę uroczy widok

Agnieszka Włodarczyk wróciła już do domu. Na Instagramie aktorki pojawiły się kolejne zdjęcia ukochanej pociechy. Trzeba przyznać, że Milan jest naprawdę słodkim chłopcem.

Kilka dni temu Agnieszka Włodarczyk opublikowała zdjęcie, które rozczuliło internautów. Widok śpiącego Roberta i Milana jest naprawdę uroczy. Zobaczcie sami.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: MARTYNA WOJCIECHOWSKA W KOŃCU UJAWNIŁA KULISY ROZSTANIA Z PRZEMYSŁAWEM KOSSAKOWSKIM. ICH MAŁŻEŃSTWO SKOŃCZYŁO SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ. CO SIĘ STAŁO

PORTAL INFORMACYJNY „ZYCIE.NEWS” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MARYLA RODOWICZ CZEKAJĄ SPORE ZMIANY PO ROZWODZIE? KRÓLOWA POLSKIEJ ESTRADY DOSTAŁA NIESAMOWITE ZAPROSZENIE Z CZECH. MA TO ZWIĄZEK Z PEWNYM MĘŻCZYZNĄ

PORTAL INFORMACYJNY “ZYCIE.NEWS” INFORMOWAŁ TAKŻE O: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN PODZIELIŁA SIĘ ZASKAKUJĄCĄ INFORMACJĄ. NAJMŁODSZY SYN SPRAWIA JEJ JUŻ PIERWSZE PROBLEMY WYCHOWAWCZE. CO SIĘ WYDARZYŁO