Jak podaje portal "Plotek", choć od finału Euro minęło już trochę czasu, nadal nie milkną echa decyzji o odsunięciu Dariusza Szpakowskiego od jego komentowania. Tym razem głos w sprawie zabrała Małgorzata Rozenek-Majdan. Nie kryła przy tym ogromnego rozczarowania.

Odsunięcie Dariusza Szpakowskiego od komentowania finału Euro

Niedługo przed finałem Euro TVP zdecydowało się na zmianę składu komentatorskiego. Początkowo spotkanie rozgrywane pomiędzy Anglią a Włochami mieli komentować Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak. Ostatecznie mecz relacjonowali Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn.

Dariusz Szpakowski/YouTube @TVP Sport
Dariusz Szpakowski/YouTube @TVP Sport
Dariusz Szpakowski/YouTube @TVP Sport

Choć zmiany tej domagała się część internautów, to ostateczne przychylenie się do tej prośby przez TVP wywołało lawinę negatywnych komentarzy. Głos w sprawie postanowiła zabrać również Małgorzata Rozenek-Majdan. Nie od dziś wiadomo, że "Perfekcyjna pani domu" pasjonuje się piłką.

Żona Radosława Majdana przyznała, że odsunięcie Dariusza Szpakowskiego było "bardzo złą decyzją". Jej zdaniem legendom pokroju Szpakowskiego nie powinno się odbierać meczów o takiej wadze. Przypomniała, że przez wiele lat komentator tworzył niezwykły klimat i jego głos towarzyszył kolejnym fanom piłki.

"Uważam, że to strasznie smutna historia. Szkoda, że nie mógł być z fanami. To błąd, że przekreśla się jego dorobek i robi się to w tak mało elegancki sposób" - stwierdziła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Dariusz Szpakowski/YouTube @TVP Sport
Dariusz Szpakowski/YouTube @TVP Sport
Dariusz Szpakowski/YouTube @TVP Sport

Wcześniej w obronie Dariusza Szpakowskiego stanął między innymi Piotr Gąsowski. W bardzo emocjonalnym wpisie skrytykował wszystkich, którzy tak negatywnie wypowiadali się na temat zasłużonego komentatora.

A jakie jest wasze stanowisko w tej sprawie?

To też może cię zainteresować: Martyna Wojciechowska w końcu ujawniła kulisy rozstania z Przemysławem Kossakowskim. Ich małżeństwo skończyło się z dnia na dzień. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odeszła wielka gwiazda polskiej sceny muzycznej. Słowa jej piosenek zna niemal każdy. Fani przesyłają kondolencje

O tym się mówi: Martyna Wojciechowska zdobyła się na szczere wyznanie. W jej życiu nie było tak kolorowo, jak się wszystkim wydawało