Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", Zbigniew Zamachowski stawał na ślubnym kobiercu aż trzykrotnie. W mediach głośno było o jego dwóch rozstaniach. Z drugą żoną Aleksandrą Justą i ostatnio o rozwodzie z Moniką Richardson. Niewiele mówi się o kulisach jego rozstania z pierwszą żoną, Anną Komornicką. Aktor miał je przypłacić depresją.

To był ogromny wstrząs

Wiele osób było zaskoczona informacjami, jakie obiegły media w marcu tego roku. Nikt nie spodziewał się, że po wspólnie spędzonych dziesięciu latach Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski postanowią się rozstać. Niestety ich małżeństwo, podobnie jak dwa poprzednie związki aktora nie przetrwały próby czasu.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski/YouTube @Gossip TV
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski/YouTube @Gossip TV
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski/YouTube @Gossip TV

Przed Moniką Richardson, żonami Zamachowskiego były Anna Komornicka i Aleksandra Justa. O rozejściu się z drugą z nich pisano wiele, o rozpadzie małżeństwa aktora z Komornicką niewielu wiedziało. Portal "Plejada" wskazuje, że Zbigniew Zamachowski i jego pierwsza żona poznali się w 1988 roku. Aktor miał wówczas 27 lat, jego wybranka zaledwie 20.

W wywiadzie Anna Komornicka przyznała, że po paru wspólnie spędzonych miesiącach nabrała pewności, że Zamachowski jest mężczyzną, z którym mogłaby ułożyć sobie życie. "Miał szczególny wdzięk, który mnie przyciągał, wrażliwość" - wyznała.

Początkowo różnica wieku nie stanowiła dla nich problemu, jednak wraz z upływem czasu dała się im mocno we znaki. Zbigniew Zamachowski nie mógł znaleźć wspólnego języka z rówieśnikami ukochanej, a ona lubiała spędzać w ich towarzystwie dużo czasu. Mimo to, zdecydowali się pobrać.

Choć otoczenie oceniało ich jako zgraną parę i nikt nie wróżył im rozstania, to związek w końcu się rozpadł. Zbigniew Zamachowski miał je bardzo mocno przeżyć i popaść z tego powodu w depresję.

Zbigniew Zamachowski/YouTube @tvnpl

Po rozwodzie Anna Komornicka zaczęła współpracować z Magdą Femme, pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego. Szybko współpraca zawodowa przerodziła się w przyjaźń. Obie panie razem zamieszkały, wspólnie wychowując córkę piosenkarki - Nel.

Jak wskazuje portal "Wirtualna Polska", Zbigniew Zamachowski ma nie utrzymywać żadnego kontaktu z pierwszą żoną.

Wiedzieliście o tym?

To też może cię zainteresować: Martyna Wojciechowska bierze rozwód? Przemysław Kossakowski zrobił bardzo zaskakujące wyznanie. O co poszło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: