Zenek Martyniuk święci triumfy od lat, a zespół Akcent ma na koncie aż 17 albumów i dziesiątki hitów, z czego najsłynniejsze to "Dziewczyno z klubu disco", "Życie to są chwile", "Pragnienie miłości", "Przekorny los", "Moja gwiazda" czy też "Przez twe oczy zielone".

Warto jednak pamiętać o tym, że Zenka Martyniuka nie byłoby na polskiej scenie muzycznej, gdyby nie jego mama, Teresa Martyniuk. Mama gwiazdora rzadko pojawia się publicznie i nie jest przyzwyczajona do życia w blasku fleszy, jak jej syn, który od dekad jest jednym z najbardziej znanych muzyków disco polo.

Zenek Martyniuk ponownie drży o zdrowie swojej mamy

Na początku 2020 roku w rodzinie Martyniuków doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Pani Teresa podupadła na zdrowiu i trafiła do szpitala.

Okazało się, że seniorka miała zawał serca i wstawiono jej dwa stenty. Na szczęście teraz pani Teresa czuje się już dużo lepiej, jednak lekarze każą jej dużo odpoczywać.

Zenek Martyniuk z mamą. Źródło: Youtube Aktualności 360
Zenek Martyniuk z mamą. Źródło: Youtube Aktualności 360

72-letnia mama Zenka Martyniuka lubi jednak być w ruchu i nie zawsze przestrzega zaleceń specjalistów. Z tego powodu znany muzyk postanowił jej sprawić mały prezent.

Pani Teresa ma za sobą ciężki okres

Dzięki Zenkowi Martyniukowi, pani Teresa może liczyć na najlepszą specjalistyczną pomoc lekarzy. Kobieta przeszła miesięczną rehabilitację w szpitalu rehabilitacyjno-uzdrowiskowym w Supraślu na Podlasiu.

Teraz Zenek Martyniuk chce wysłać swoją mamę do sanatorium. Muzyk wpadł również na pomysł, by jego mama zamieszkała z nim w Białymstoku.

Zenek Martyniuk z Danutą Martyniuk/Youtube @Wiadomości
Zenek Martyniuk z Danutą Martyniuk/Youtube @Wiadomości

Pani Terasa uwielbia jednak swoją posiadłość w Gredelach i nie chce się stamtąd wyprowadzić. Dom seniorki został wyremontowany, ale tak, aby był komfortowy dla osób w podeszłym wieku.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO