Kasia Cichopek jest jedną z tych gwiazd, które niechętnie dzielą się z innymi swoim życiem prywatnym. Choć aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych, na jej profilu ciężko jest znaleźć informacje z życia prywatnego. Zazwyczaj swoje relacje w mediach społecznościowych gwiazda opiera na pracy.

Stylowe mieszkanie Katarzyny Cichopek zrobiło wrażenie na internautach

Kasia Cichopek na co dzień spełnia się w roli matki, żony i aktorki. Dom to jej azyl. Będąc w nim, w pełni poświecą się życiu rodzinnemu i odpoczywa od zobowiązań zawodowych.

Fani, czyli osoby, które podziwiają gwiazdę, chcieliby wiedzieć o niej jak najwięcej. Nic więc dziwnego, że interesują się życiem prywatnym Kasi Cichopek.

Dzięki zdjęciom zamieszczonym na Instagramie Kasi Cichopek możemy zobaczyć jak mieszka gwiazda. Widać, że postawiła na nowoczesność.

Uwagę internautów przykuł jeden szczegół

W domu aktorki i tancerza dominuje biel. Zarówno kuchnia, łazienka, jak i pokój dzienny są wykonane w białym kolorze. W salonie znajduje się duża szara kanapa i włochaty dywan.

Największą uwagę internautów zwrócił uroczy taras Kasi Cichopek. Aktora świetnie go urządziła. Znalazło się miejsce na kwiaty, krzesełka i duży wiszący fotel. Jak Wam się podoba?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO