Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Prywatnie aktorka to żona Rafała Szatana, który również działa w show-biznesie z niemałym powodzeniem.

Wielka przemiana Barbary Kurdej-Szatan

Basia co jakiś czas informuje swoich fanów o tym, co u niej słychać, przez nowe posty oraz zdjęcia w mediach społecznościowych. Pamięta jednak o tym, by nie pokazywać zbyt wiele prywatności i zachować co nieco dla siebie i najbliższych.

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan. Źródło: Youtube Magazyn VIVA!
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan. Źródło: Youtube Magazyn VIVA!

W mediach społecznościowych Barbary Kurdej-Szatan możemy głównie podziwiać jej zawodowe osiągnięcia. Okazuje się, że w ostatnim czasie aktorka wróciła na deski teatru.

To nieprawdopodobne, jak zmieniła się gwiazda. Nikt się nie spodziewał

Na Instagramie opublikowała zdjęcie z przemiany, którą musiała przejść przed występem. Basia Kurdej-Szatan musiała zamienić swoje jasne długie włosy na… ciemnego boba!

#brunette #kochamtezmiany #teatr

- napisała pod zdjęciem.

Jak można się domyślić, na głowie Basi była jedynie peruka. Trzeba jednak przyznać, że gwiazda świetnie wygląda w nowej wersji.

Fani przekonują ją jednak, by nie zmieniała swojej charakterystycznej i naturalnej fryzury. Ich zdaniem w jasnych włosach gwiazda wygląda najlepiej i znacznie młodziej.

Blond zdecydowanie Niestety 20lat więcej....😢😢 Ale dobrze że to peruka

- pisali pod zdjęciem.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO