W transmisjach na żywo ciężko jest przewidzieć, co się za chwile wydarzy. Okazuje się, że czasem w przeprowadzeniu wywiadu może przeszkodzić… nachalny kibic. Przekonał się o tym reporter TVP realizujący materiał z finału Ligii Mistrzów.

Wpadka podczas transmisji na żywo w TVP

Wczoraj odbył się finał Ligii Mistrzów w portugalskim Porto. Zmierzyły się w nim dwa angielskie kluby – Chelsea London i Manchester City.

Piłkarskie emocje trwały do samego końca spotkania. Pod koniec pierwszej połowy Chelsea zdobyła gola, który dał im zwycięstwo. Uradowani fani nie mogli powtrzymać radości.

Po stadionem reporter TVP Sport, Maciej Adamiak, przeprowadził kilka wywiadów z kibicami zwycięskiej drużyny. W pewnym momencie dziennikarzowi jednak coś przeszkodziło.

To nagranie robi furorę w sieci

Jeden z fanów Chelsea za wszelką cenę chciał pokazać się w telewizji i podążał za kamerą nagrywającą polskiego reportera. Maciej Adamiak świetnie jednak poradził sobie w stresującej sytuacji i z uśmiechem skomentował zaistniałą sytuację.

„To drugi człowiek, który pewnie też chciałby być szczęśliwy, ale jest w takim stanie, że chyba już nie odczuwa ani szczęścia, ani nieszczęścia”.

Po tym reporter TVP próbował znaleźć innych kibiców Chelsea i zadać im kilka pytań. Jednak nachalny fan mu na to nie pozwolił.

„Dajcie mi kilkadziesiąt sekund. Poradzę sobie z nowymi przyjaciółmi, i będziemy rozmawiać znowu”

- powiedział na koniec dziennikarz.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO