Wiele osób nadal nie może uwierzyć w to, że Krzysztofa Krawczyka nie ma już z nami. Artysta odszedł w poniedziałek, 5 kwietnia tego roku. Tuż przed śmiercią muzyk był zakażony koronawirusem, z którego powodu trafił do szpitala. Na krótki czas przed śmiercią jego zdrowie uległo poprawie, jednak potem drastycznie się pogorszyło.

Już dziś długo wyczekiwany koncert "Pamiętam Ciebie z tamtych lat - The best of Krzysztof Krawczyk"

Już dzisiaj odbędzie się koncert w hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka - "Pamiętam Ciebie z tamtych lat - The best of Krzysztof Krawczyk". W widowisku wezmę udział znani polscy artyści, między innymi: Maryla Rodowicz, Paulina Ignasiak, Sylwia Grzeszczak, Rafał Brzozowski, Piotr Kupicha, czy Sławomir z żoną Kajrą.

Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk / YouTube:  Plotki Rozrywka
Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk / YouTube: Plotki Rozrywka

Koncert ku czci Krzysztofa Krawczyka będzie niezwykłym wydarzeniem. Największe hity zmarłego artysty zostaną poddane nowym aranżacjom.

Niektóre nazwiska na liście zaskakują

Jedna z gwiazd biorących udział w wydarzeniu, Paulla, zdradziła, że bardzo stresuje się swoim występem. „W końcu śpiewam piosenki legendy polskiej muzyki” – powiedziała.

Jednak występ w hołdzie dla wielkiej legendy polskiej muzyki jest dla wielu polskich artystów ogromnym wyróżnieniem. Koncert wystartuje już dziś wieczorem o godzinie 20:15 na antenie TVP1. Będziecie oglądać?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO