Zofia Zborowska, córka wybitnego aktora Wiktora Zborowskiego należy do grupy najbardziej wyluzowanych, skorych do kontaktu z fanami, bezpretensjonalnych i „na luzie” polskich aktorek.

Zofia Zborowska opowiedziała o swojej pracy w social mediach

Profil na Instagramie Zofii Zborowskiej cieszy się wielką popularnością, ma prawie 380 tysięcy obserwatorów, a pod zdjęciami niemal nieustannie zasypywana jest ciepłymi komentarzami i pytaniami od wielbicieli. Widać, że aktorka nie zadziera nosa, a jej związek z Andrzejem Wroną, jednym z najlepszych polskich siatkarzy kwitnie.

Ostatnio Zofia powiedziała wprost, że aktorstwo nie jest podstawą jej utrzymania, ani największą pasją, a o pracę i fundusze nie musi się już martwić.

Trzeba przyznać, że Zofia Zborowska nie przebiera w propozycjach, niczym w ulęgałkach. Od 2017 roku grała jedynie w „Barwach Szczęścia”, zaliczyła również krótki epizod w serialu „Za marzenia”.

Okazuje się, że mogłaby zarobić dużo więcej jako influencerka

Aktorka przekonuje jednak, że nie boi się chwili, w której przestanie dostawać propozycje aktorskie. Jak się okazuje, obecnie jej głównym źródłem dochodu są reklamy w mediach społecznościowych.

Za pomocą Instagrama Zofia Zborowska komunikuje się ze swoimi fanami i reklamuje im wiele rzeczy. Jak jednak zapewnia, jej kręgosłup moralny nie pozwala jej na zareklamowanie wszystkiego.

Dlatego aktorka przebiera w propozycjach i wybiera jedynie te, które faktycznie są interesujące i zgodne z jej sumieniem. Przez to zarabia mniej, niż influencerzy, którzy przyjmują wszystkie oferty.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO