32-letniej Anastasia Pokreshchuk z Ukrainy robi prawdziwą furorę w mediach społecznościowych. Wszystko za sprawą… jej policzków! Kobieta jest prawdziwą fanką operacji plastycznych i ostatnio pochwaliła się długą listą wykonanych zabiegów.

Pewna kobieta zainwestowała w operacje plastyczne mnóstwo pieniędzy

Zabiegi medycyny estetycznej stały się w obecnych czasach modne i łatwo dostępne. Wiele osób w pogoni za idealnym wizerunkiem decyduje się na poprawianie urody za pomocą kwasu, czy botoksu.

Niestety, jak się okazuje nie każdy specjalista zna się na tym, co robi. Coraz częściej słyszy się o nieudanych zabiegach albo przesadzonych poprawkach. Nie zawsze jednak wina spoczywa na lekarzu.

Wiele kobiet decyduje się na wykonanie przesadzonych zabiegów i właśnie do nich należy Anastasia.

To niewiarygodne, jak wyglądają jej policzki i usta

32-letnia Anastasia postanowiła poddać się zabiegowi powiększania ust i policzków. Ten jeden raz wystarczył by kobieta uzależniła się od wypełniaczy.

Po czasie postanowiła, że poprawi więcej rzeczy w swoim ciele. Ukrainka poddała się również operacji powiększania biustu i pośladków oraz wyrzeźbienia mięśni brzucha.

Jak zdradziła Anastasia, dzięki zabiegom medycyny estetycznej zaczęła wierzyć w siebie i stała się pewną siebie kobietą. Co ciekawe, wielu osobom bardzo podoba się wygląd 32-latki. Instagramowe konto Ukrainki śledzi ponad 250 tysięcy osób.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO