29 maja 1982 roku świat kina wstrzymał oddech. Odeszła wówczas wielka gwiazda, Romy Schneider. Co było przyczyną jej zgonu? Okazuje się, że kobieta sama chciała umrzeć.

Smutny los filmowej Cesarzowej Sisi

Romy Schneider uchodziła za symbol seksu. Była znaną i kochaną aktorką. Widzowie kochali jej talent i wspaniałą urodę. Zagrała między innymi w takich produkcjach jak: „Bocaccio 70”, „Okruchy życia”, „Najważniejsze to kochać”.

Od życia dostała wielki talent, wyjątkową urodę i… smutne życie. Na początku swojej kariery spotkała Alaina Delona i zakochała się w nim na zabój.

Romy Schneider. Źródło: youtube.com
Romy Schneider. Źródło: youtube.com
Romy Schneider. Źródło: youtube.com

Chciała założyć z nim rodziny i wieść spokojne, szczęśliwe życie. Los miał jednak dla niej inne plany. Ukochany Romy nie traktował jej poważnie, zdradzał ją z innymi kobietami, a na koniec wysłał bukiet róż z informacją, że żeni się z inną kobietą.

To był ogromny cios dla Romy. Po tej informacji kobieta podcięła sobie żyły, a lekarze z trudem ją odratowali.

To nieprawdopodobne, co przeżyła słynna Romy Schneider

Minęły lata, Romy wyszła za mąż za aktora Harry’ego Mayena i powitała na świecie ich syna Davida. Wtedy Alain przypomniał sobie o dawnej ukochanej i ponownie zabiegał o jej względy. Szybko się jednak znudził i powrócił do romansowania z innymi kobietami.

Małżeństwo Romy i Harry’ego nie przeszło próby czasu. Po rozwodzie aktorka wyszła za mąż za dziennikarza Daniela Biasina, z któremu urodziła córkę Sarę.

Ten związek też jednak długo nie przetrwał. Mężczyzna jedynie wykorzystywał sławę i pieniądze Romy.

Romy Schneider. Źródło: youtube.com
Romy Schneider. Źródło: youtube.com
Romy Schneider. Źródło: youtube.com

W 1981 roku okazało się, że Romy ma nowotwór nerki. Aktorka musiała przejść operację, a w tym samym czasie tragicznie zmarł jej 14-letni syn, David.

Romy była wykończona psychicznie. Chorowała na depresję, była uzależniona od alkoholu i leków. Zmarła w 1982 roku po ataku serca.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO