Robert Makłowicz jest znanym polskim kucharzem. Mężczyzna podróżuje po różnych zakątkach świata i nagrywa przepisy z przeróżnych miejsc. Dzięki niemu widzowie mogą nie tylko poznać jego kulinarne popisy, ale także nowe produkty i kulturę mieszkańców danego regionu.

Robert i Agnieszka Makłowiczowie zdradzili przepis na udane małżeństwo

Robert Makłowicz znany jest z gotowania z różnych zakątków świata. Mężczyzna w swoim programie przedstawiła nowe dania z różnych zakątków świata. Kucharz odwiedził wiele miejsc, gdzie w prowizorycznej kuchni na łonie natury przygotowywał wyśmienite potrawy na tle zapierających dech w piersiach widoków. Jego programy przez wiele lat cieszyły się ogromną popularnością.

Mimo, że z upływem lat pojawiła się spora konkurencja dla niego, to wciąż wiele osób uważało, że Robert Makłowicz jest nie do podrobienia, co przekładało się również na oglądalność.

Para jest ze sobą już ponad 30 lat

Praca zmuszała Roberta Makłowicza do ciągłych wyjazdów. Mogłoby się wydawać, że trudno w taki sposób znaleźć miłość.

W przypadku Makłowiczów było jednak inaczej, znaleźli oni miłość właśnie dzięki pracy. Poznali się w latach 90. Na planie podróżniczego programu kulinarnego Roberta na TVP.

Agnieszka była kierowniczką, a później producentką, programów Makłowicza. Wspólne wyjazdy zbliżyły ich do siebie i 30 lat temu wzięli ślub.

Ich zdaniem receptą na udany związek jest wspólne zrozumienie i wsparcie. Ponadto, pomimo tylu lat stażu małżeńskiego wciąż potrafią zaskoczyć się nawzajem. Robert Makłowicz często rozpieszcza swoją ukochaną drobnymi niespodziankami.

Robert i Agnieszka Makłowiczowie. Źródło: fakt.pl
Robert i Agnieszka Makłowiczowie. Źródło: fakt.pl
Robert i Agnieszka Makłowiczowie. Źródło: fakt.pl

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO