Marina Łuczenko – Szczęsna jest piosenkarką, kompozytorką oraz autorką tekstów. Kariera muzyczna spowodowała, że kobieta stała się rozpoznawalna i zdobyła tysiące fanów. Niewielka liczba osiągnięć w branży muzycznej jednak sprawiła, że o wiele większą popularność przyniósł jej jednak ślub z jednym z najpopularniejszych piłkarzy polskich – Wojciechem Szczęsnym.

Wojciech Szczęsny opublikował urocze zdjęcie z żoną z okazji 5. rocznicy ślubu

Marina oraz Wojciech ochoczo dzielą się z fanami swoim luksusowym życiem i wieloma możliwościami, raz po raz dodając różne fotografie bądź nagrania z życia prywatnego.

W ostatnim czasie para świętowała 5. rocznicę ślubu i z tej okazji Wojciech Szczęsny opublikował urocze zdjęcie z Mariną. Piłkarz nie zwrócił jednak uwagi na tło fotografii.

Okazuje się, że za parą stoi… choinka. Zarówno Marina, jak i internauci byli rozbawieni faktem, że Wojciech opublikował w maju zdjęcie z choinką.

Chciałam zaznaczyć, że mój mąż na piątą rocznicę na Instagram wstawił zdjęcie z choinką w tle - w maju! Mówię mu, ale wiesz, że tam w tle jest choinka? On na to: „Tak? Nie zauważyłem”

- zrelacjonowała Marina.

Jeden szczegół rozbawił internautów do łez

Piłkarz jest jednak przekonany, że jest to jedno z ich najlepszych fotografii i nie ma zamiaru go usuwać. Podpisał je uroczymi słowami:

„5 lat temu poślubiłem miłość mojego życia”.

Jak Wam się podoba widok Szczęsnych? Trzeba przyznać, że tworzą zgarną i uroczą parę.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO