6 sierpnia 2015 Andrzej Duda został Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej. Obecnie polityk sprawuje ten urząd już drugą kadencję.

Rodzinna tajemnica Andrzeja Dudy ujrzała światło dzienne

O życiu zawodowym Andrzeja Dudy Polacy wiedzą niemal wszystko, jednak o prywatnych sprawach prezydent niechętnie opowiada i rzadko zabiera głos na temat swojej rodziny.

Okazuje się, że prezydent Andrzej Duda ma dwie siostry. Pierwsza z nich, Anna Duda-Kękuś ma obecnie 40 lat. Kobieta ukończyła studia na Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie. Obecnie bardzo mocno współpracuje z uczonymi z Czech. Anna Duda-Kękuś swoje życie poświęciła nauce, napisała bowiem kilkanaście prac na temat paliw i energii.

Andrzej Duda z rodzicami / YouTube: Piotr Strzetelski
Andrzej Duda z rodzicami / YouTube: Piotr Strzetelski
Andrzej Duda z rodzicami / YouTube: Piotr Strzetelski

Według informacji przekazanych przez media, obecnie siostra prezydenta wychowuje czwórkę dzieci i jednocześnie pracuje w Akademii Górniczo - Hutniczej.

To zaskakujące, co ukrywał prezydent

Druga siostra Andrzeja Dudy to Dominika Duda. Okazuje się jednak, że nie jest ona biologiczną siostrą prezydenta. Została bowiem adoptowana przez jego rodziców, gdy miała 16-naście lat.

Trzeba przyznać, że to wspaniały gest ze strony rodziców prezydenta. Powinni być oni dumni ze swojej postawy i nie ukrywać tego faktu.

Agata Duda, Andrzej Duda. Źródło: Youtube naTemat.pl
Agata Duda, Andrzej Duda. Źródło: Youtube naTemat.pl

Obecnie kobieta ma 32. lata, wychowuje syna i pracuje w dziale administracyjnym na jednej z uczelni wyższych w Krakowie.

Obie siostry prezydenta Andrzeja Dudy bardzo strzegą swojej prywatności i trudno znaleźć doniesienia medialne na ich temat.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO