Katarzyna Dowbor już od ośmiu lat związana jest z telewizją Polsat, na antenie stacji od ośmiu lat ukazują się odcinki programu „Nasz nowy dom”. Okazuje się jednak, że już niedługo nadejdą zmiany – szykują się dwa ostatnie odcinki.

Według informacji, do których dotarł Super Express, następnie widzowie doczekają się zmian w ramówce – pojawi się nowy program z nową prowadzącą, gwiazdą „Na Wspólnej”.

Zmiany w ramówce Polsatu

Popularna aktorka będzie miała okazję sprawdzić się w roli prowadzącej. Ta zaszczytna rola przypadnie w udziale Annie Guzik, która dostała własny program na antenie Polsatu.

Po 16 sezonach programu „Nasz nowy dom” Polsat zdecydował się na zmianę ramówki. Wyemitowane zostaną dwa ostatnie odcinki. Na całe szczęście za jakiś czas program znów wróci na ekrany – pozostaje tylko czekać na kolejne niesamowite osiągnięcia Katarzyny Dowbor oraz jej ekipy.

Póki co stacja wprowadza do ramówki nowy format, który zastąpi „Nasz nowy dom” w przerwie między sezonami. Będzie to program „Wolni od długów”, którego prowadzącą została Anna Guzik.

Aktorka będzie spotykać się z osobami, które mają poważne problemy z długami. Będą jej towarzyszyć także eksperci, m.in. radca prawny oraz specjalista ds. finansów. Ekipa będzie się starała pomóc bohaterom show w rozwiązaniu kłopotów finansowych.

Anna Guzik tłumaczy, że jej program „jest naturalną konsekwencją programu Kasi”. Będą tam prawdziwe, trudne historie osób, które popadły w długi i szukają pomocy.

Pierwszy odcinek programu zostanie wyemitowany w Polsacie 27 maja o 20:00.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY TAKI POMYSŁ SPODOBA SIĘ POLAKOM? JAROSŁAW KACZYŃSKI ZASUGEROWAŁ, KTO MÓGŁBY ZOSTAĆ KANDYDATEM W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH PREZYDENCKICH

O tym się mówi w Polsce: POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA TO, CO MOŻE PRZYJŚĆ PO WAKACJACH? PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI ZNÓW OSTRZEGA. POJAWIŁY SIĘ WYPOWIEDZI O CZWARTEJ FALI

O tym się mówi na świecie: RELACJE KSIĘCIA KAROLA Z SYNEM POPSUŁY SIĘ NA DOBRE? PODDANI DOKONALI ZASKAKUJĄCEGO ODKRYCIA NA NAGRANIU Z NASTĘPCĄ TRONU! CHODZI O ZDJĘCIA HARRY’EGO

Z życia gwiazd: ŻONA KRZYSZTOFA KRAWCZYKA MIAŁA ZASKAKUJĄCE PLANY WOBEC SYNA ZNANEGO ARTYSTY? MEDIA DOTARŁY DO OPINII OPIEKUNA KRZYSZTOFA JUNIORA. PADŁY MOCNE SŁOWA