Doda to artystka, która w polskim show-biznesie zaistniała na większą skalę w latach 2000. Obecnie, choć minęło sporo czasu, wciąż jest na topie, a rzesze fanów spragnione są kontaktu ze swoją ulubioną wokalistką.

W czasie pandemii koronawirusa Dorota Rabczewska niemal nie koncertuje. Okazuje się jednak, że mimo to fani o niej pamiętają.

Doda pokazała wzruszającą scenę z domu

Super Express przypomina, że Dorota, choć ma żelazny charakter, nade wszystko ceni sobie rodzinę oraz fanów. Ci drudzy nie dają o sobie zapomnieć – robią wszystko, by piosenkarka pamiętała o ich obecności.

Doda. Źródło: Youtube Polsat
Doda. Źródło: Youtube Polsat

Doda jeszcze przed początkiem pandemii COVID-19 ogłosiła, że potrzebuje przerwy w karierze muzycznej. W Sylwestra pojawiła się jedynie na imprezie Polsatu.

Fani nie widują swojej idolki, co smuci wielu z nich – wcześniej mogli spotkać ją na koncertach, a także zbierać się na zlotach fanów, w których uczestniczyła także Doda, robiąc ogniska oraz przeróżne imprezy dla innych uczestników.

Teraz, choć nie mają jak spotkać się twarzą w twarz ze swoją ulubioną piosenkarką, fani Dody nie chcą dać o sobie zapomnieć. By wyrazić swoją tęsknotę, przesłali jej prezent, który wylądował w jej rodzinnym domu w Ciechanowie.

Doda. Źródło: Youtube The Doda TV
Doda. Źródło: Youtube The Doda TV

Mama Doroty Rabczewskiej wysłała jej zdjęcia rozpakowanego prezentu – kartonu pełnego balonów. Jeden wyleciał ze środka. Było na nim napisane „DODA. Nie możemy doczekać się Twoich koncertów. Tęsknimy, Fani”. Wokalistka dostała również bukiet kwiatów.

Prezent Dody. Źródło: se.pl
Prezent Dody. Źródło: se.pl

Doda była bardzo wzruszona i zdołała tylko podziękować. Prezent oraz swoją reakcję udostępniła na Instagramie.

Doda. Źródło: se.pl
Doda. Źródło: se.pl

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: DZIESIĘCIOLATEK NAPISAŁ DO RODZICÓW PORAŻAJĄCY LIST. CHŁOPIEC UCIEKŁ Z DOMU I TRAFIŁ PROSTO NA POLICJĘ. FUNKCJONARIUSZE ZAREAGOWALI NATYCHMIAST

O tym się mówi w Polsce: NOWY POLSKI ŁAD WPŁYNIE NA WYSOKOŚĆ PENSJI POLAKÓW? CZĘŚĆ Z NAS ZYSKA, A DUŻA CZĘŚĆ MUSI LICZYĆ SIĘ ZE STRATĄ. WIADOMO, KOGO DOTKNIE TO NAJBARDZIEJ

O tym się mówi na świecie: NIEBYWALE SMUTNE DONIESIENIA MEDIÓW NA TEMAT KSIĘŻNEJ KATE. ŻONA NASTĘPCY TRONU WIELKIEJ BRYTANII MA POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE? JEJ STAN NIEPOKOI

Z życia gwiazd: „KRÓLOWA ŻYCIA” WYPRAWIŁA SWOJEJ CÓRCE BAJKOWĄ KOMUNIĘ. AŻ TRUDNO UWIERZYĆ, CZYM DZIEWCZYNKA POJECHAŁA DO KOŚCIOŁA. WIELU UZNAŁO TO PRZESADĘ