Ewa Chodakowska to królowa zdrowego trybu życia. Trenerka nie tylko namawia Polki i Polaków do regularnych treningów, ale także do zmiany diety. Na swoich profilach społecznościowych często rozpisuje plany żywieniowe i dzieli się prostymi przepisami.

Ewa Chodakowska nie może narzekać na brak pieniędzy

Aktywna w mediach społecznościowych trenerka, Ewa Chodakowska lubi się dzielić z fanami zarówno życiem zawodowym, jak i prywatnym. Na jej Instagramie praktycznie każdego dnia pojawiają się motywujące wpisy oraz żywieniowe rady. Celebrytka chce w ten sposób wywołać prozdrowotną rewolucję.

Ewa Chodakowska często dzieli się w mediach społecznościowych informacjami ze swojego życia. W ostatnim czasie poinformowała internautów o tym, że się zaszczepiła przeciwko COVID-19.

Wiadomość ta zaskoczyła fanów trenerki. W końcu jest ona młodą i silną osobą. Pod postem znalazła się wiele krytykujących komentarzy.

W ten weekend trenerka fitness pokazała swój kosztowny samochód

Ewa Chodakowska nie przejmuje się jednak hejtem i teraz w pełni korzysta z codziennych przyjemności, nie bojąc się przy tym o swoje zdrowie.

W ten weekend trenerka fitness wybrała się do ogródka jednej z warszawskich restauracji. Uwagę fotoreporterów zwróciła jednak nie sama osoby Ewy, a jej kosztowny samochód.

Chodakowska przyjechała pod lokal wartym milion złotych Ferrari 458. Jak Wam się podoba?

Ewa Chodakowska. Źródło: pudelek.pl
Ewa Chodakowska. Źródło: pudelek.pl
Ewa Chodakowska. Źródło: pudelek.pl

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO