Drugi półfinał Eurowizji 2021 zbliża się wielkimi krokami, a reprezentant Polski, Rafał Brzozowski, intensywnie przygotowuje się do czekającego go występu. Okazuje się jednak, że reprezentujący Polskę wokalista może zapomnieć o swoim występie.

Rafał Brzozowski zostanie wykluczony z Konkurs Piosenki Eurowizji?

Zgodnie z planem, Rafał Brzozowski powinien 20 maja wykonać na eurowizyjnej scenie swoją piosenkę „The Ride”. Wokalista ma już za sobą próby na których widać, że w występie pojawią się nawiązania do teledysku, który niedawno trafił do serwisu YouTube i wywołał olbrzymie emocje.

Rafał Brzozowski. Źródło: Youtube Eurovision Song Contest
Rafał Brzozowski. Źródło: Youtube Eurovision Song Contest

To jednak nie wszystko – Brzozowski szykuje dla nas niespodzianki, np. krótki występ tancerki, czy pirotechniczne efekty specjalne.

Jeden z członków ekipy dostał pozytywny wynik testu PCR

Z najnowszych wiadomości wynika jednak, że może nie dojść do występu Rafała Brzozowskiego. W ekipie Polaka wykryto COVID-19.

Po przeprowadzeniu rutynowych testów okazało się, że jeden z uczestników delegacji Rafała Brzozowskiego dostał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Rafał Brzozowski. Źródło: Youtube Eurovision Song Contest
Rafał Brzozowski. Źródło: Youtube Eurovision Song Contest

W związku z tym zarówno Rafał Brzozowski, jak i inni członkowie ekipy, zostali odizolowani i czekają na wyniki testów PCR. Miejmy nadzieję, że wokalista i jego tancerze będą mieli negatywny rezultat i pokażą się 20 maja na scenie.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO