Gabi Drzewiecka jest znaną i cenioną dziennikarką. Jakiś czas temu kobieta pracowała dla radia Chilli Zet. Teraz można ją zobaczyć w programie „Dzień dobry TVN”, gdzie przeprowadza wywiady z gwiazdami muzyki.

Trzeba przyznać, że Gabi Drzewiecka ma ogromną wiedzę na temat muzyki i świetnie odnajduje się w prowadzonym formacie. Ponadto dziennikarkę można było również zobaczyć między innymi w roli prowadzącej siódmej edycji „Big Brothera”.

Gabi Drzewiecka ma przed sobą kolejne zawodowe wyzwanie

Teraz Gabi Drzewiecka jest współorganizatorką wyjątkowego wydarzenia „Olivia Stars”. Event odbędzie się już 2 czerwca, a bohaterem wieczoru będzie sam Krzysztof Zalewski.

Mężczyzna wykona kilka swoich utworów przed publicznością zgromadzoną w luksusowym wieżowcu Trójmiasta Olivia Star. Na szczycie budynku jest restauracja Paco Pereza i to właśnie tam odbędzie się wydarzenie.

Wykwintną kolację i prywatny koncert Krzysztofa Zalewskiego umili także wywiad, który przeprowadzi z muzykiem współorganizatorka wydarzenia, Gabi Drzewiecka.

Fani muzyki będą zachwyceni

Zainteresowani mogą kupić bilety na wydarzenie Olivia Stars na stronie ebilet.pl. Do wyboru są dwa rodzaje wejściówek- Gold oraz Platinium.

W obu przypadkach goście będą mogli wziąć udział w wydarzeniu już od godziny 19:00. Wieczór rozpocznie się od powitalnego drinka w Olivia Garden oraz muzycznej niespodzianki na piętrze widokowym.

Następnie goście wybiorą się na kolację – posiadacze biletów Gold do restauracji Vidokówka na Piętrze Widokowym, natomiast posiadacze biletów Platinium do Treinta y Tres i ARCO by Paco Pérez.

O 21:00 wszyscy zgromadzą się na 34. Piętrze budynku Olivia Stars i obejrzą występy zaproszonych artystów. Po koncercie goście będą mogli wrócić na piętro widokowe, gdzie skosztują smaczne drinki z open baru i miło spędzą resztę wieczoru.

Warto dodać ile kosztują poszczególne wejściówki. Bilet Gold to koszt 1000 zł, natomiast bilet Platinium 1500 zł.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO