Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych polskich par, którą uważa się za niezwykle dobrany duet. Sportowe małżeństwo zdaje się żyć w idealnej harmonii.

Ania Lewandowska znana jest z bycia trenerką, ma ogromną pasję do sportu, a także pełno energii. Fanki były zachwycone – w obu ciążach wyglądała wprost przepięknie.

Obecnie Ania i Robert mają już dwie córeczki. Na co dzień mieszkają w swoim domu w Niemczech, gdzie spędzają większość czasu, o ile obowiązki zawodowe pary nie zmuszają rodziny Lewandowskich do podróży.

Anna Lewandowska opowiedziała o zamiłowaniu swojej córki

W ostatnim czasie Anna Lewandowska wzięła udział w konferencji Impact'21, gdzie opowiedziała o swoim biznesie oraz o hobby swojej starszej córki, Klary.

Okazuje się, że dziewczynka uwielbia sport. Uczestniczy w treningach swoich rodziców i stara się naśladować ich ruchy.

Urocza dziewczynka może być powodem do dumy dla rodziców

Oczywiście, jest tylko dzieckiem i nie może wykonać identycznych ćwiczeń. Jednak Annie Lewandowskiej wydaje się, że sport może być jej kiedyś bardzo bliski, a teraz czerpie jedynie inspirację od rodziców.

Anna Lewandowska zapewnia jednak, że nie będzie małej Klary do niczego zmuszać, ani niczego sugerować. Jeśli dziewczynka w przyszłości będzie chciała zostać sportowcem to będzie to jedynie jej własna decyzja.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO