Viola Kołakowska ma na swoim koncie kilka rozpoznawalnych kreacji. Od dłuższego czasu aktorka jednak bardziej skupia się na tym, by zaistnieć w mediach jako osoba, która próbuje „przebudzić” innych.

„Oświecona” celebrytka na swoim profilu na Instagramie głosi coraz to nowsze teorie o koronawirusie, które nijak mają się do słów naukowców. Zdaje się jednak, że Kołakowska jest przekonana o słuszności swoich wypowiedzi i wpisów.

Viola Kołakowska skomentowała kwestię szczepień

Portal Lelum zauważa, że celebrytka ma swoje teorie o COVID-19 oraz szczepieniach. Chętnie opowiada o tym fanom – jest przeciwniczką szczepienia się i zwolenniczką teorii spiskowych.

Gdy zmarł Krzysztof Krawczyk, Viola Kołakowska ogłosiła, że wszystko przez szczepienie – mimo zaprzeczeń żony muzyka celebrytka wciąż obstaje przy swoim. Gdy Andrzej Piaseczny trafił do szpitala na skutek ciężkiego przechodzenia zarażenia koronawirusem, uznała, że udawał i jest słabym aktorem.

Teraz twierdzi, że zamiast szczepień lepiej zastosować najlepszą jej zdaniem metodę, którą sama wybrała. Przed koronawirusem chronić ma… wstrzyknięcie sobie jadu amazońskiej żaby.

Jeden z wpisów Kołakowskiej skłonił internautkę do napisania komentarza, w której przyznała, że 2 niezaszczepione osoby z jej rodziny ledwie wygrały z koronawirusem, a jedna, także nieszczepiona, zmarła.

Co na to Viola? Uznała, że każdy, kto boi się COVID-19, „nisko wibruje” i „nie jest gotowy na podniesienie swojej świadomości”, przez co „odejdzie albo będzie dramatycznie przechodził chorobę”.

Zgadzacie się z tym?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ANDRZEJ PIASECZNY WYJAŚNIŁ, DLACZEGO PRACOWAŁ DLA TELEWIZJI POLSKIEJ. ARTYSTA POWIEDZIAŁ JASNO, CZEMU NIE MÓWIŁ O SWOICH POGLĄDACH. PADŁY MOCNE SŁOWA

O tym się mówi w Polsce: ZDENERWOWANI RODZICE MIELI DOŚĆ I OPUBLIKOWALI W SIECI ZDJĘCIE DOTYCZĄCE DZIECKA. ICH ZDANIEM NAUCZYCIEL NIESPRAWIEDLIWIE OBNIŻYŁ OCENĘ NA TEŚCIE

O tym się mówi na świecie: WIELKIE ŚWIĘTO W RODZINIE MEGHAN MARKLE ORAZ KSIĘCIA HARRY’EGO! ICH SYNEK OBCHODZI WŁAŚNIE DRUGIE URODZINY. JAK TO UCZCILI

Z życia gwiazd: AGNIESZKA RADWAŃSKA STANĘŁA PRZED TRUDNĄ, ALE WAŻNĄ DECYZJĄ. WIELE OSÓB NIE ZGODZI SIĘ Z JEJ POSTEPOWANIEM. TENISISTKA DOŁĄCZYŁA DO MILIONÓW POLAKÓW