Adele Phillips z Wielkiej Brytanii postanowiła przeprowadzić pewien eksperyment. Kobieta zakupiła w dyskoncie Morissons jajka i postanowiła sprawdzić, czy wykluje się z nich pisklę.

Młoda kobieta kupiła w sklepie jajka i postanowiła dać pisklakowi szansę na życie

Adele do swojego eksperymentu wybrała paczkę ekologicznych kaczych jaj od ptaków z wolnego wybiegu. Przed włożeniem jednego z jaj do inkubatora sprawdziła, czy jest ono zapłodnione.

Okazało się, że nie jest do ciężkie. Wystarczy pod lampą sprawdzić, czy na pod skorupką jajka znajduje się mała żyłka.

Pisklak. Źródło: youtube.com
Pisklak. Źródło: youtube.com
Pisklak. Źródło: youtube.com

Gdy Adele wybrała już jedno z jaj, włożyła je do inkubatora i przez miesiąc codziennie je doglądała i się o nie troszczyła. Kobieta sprawdzała, czy jajo ma odpowiednią temperaturę oraz kilka razy dziennie je obracała.

To nieprawdopodobne, jak zakończyła się ta niesamowita historia

Brytyjka wierzyła, że z jaja wykluje się mała kaczka. Po 30 dniach doglądania niewyklutej istotki, Adele zauważyła, że jajko jest delikatnie pęknięte i wystaje z niego mały dzióbek.

Pisklę wykluło się jednak z jajka dopiero 48 godzin później. Jego obecność niezmiernie ucieszyła Adele. Kobieta zdecydowała się nawet na kolejnego pisklaka.

Teraz kobieta zapowiada, że zbuduje obok swojego domu mały staw, gdzie kaczki będą mogły spokojnie spędzać czas już na stałe.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO