Rysiek Dąbrowski z programu "Chłopaki do wzięcia" nazywany "Szczeną" od początku wzbudzał spore kontrowersje. Tym razem ponownie powstał wokół niego wielki szum. Mężczyzna został zawodnikiem MMA.

Szczena z programu „Chłopaki do wzięcia” został gwiazdą MMA

Rysiek Dąbrowski, znany widzom "Chłopaków do wzięcia" jako Szczena, nie raz zaskoczył swoich obserwatorów zamieszczanymi w mediach społecznościowych wpisami. Wziął też udział w emitowanym na antenie stacji TTV programie "Dżentelmeni i wieśniacy", w którym miał okazję zobaczyć, jak żyją bogaci biznesmeni.

Szczena. Źródło: youtube.com
Szczena. Źródło: youtube.com
Szczena. Źródło: youtube.com

Udział w programie "Dżentelmeni i wieśniacy" nie tylko zaskoczył jego wielbicieli, którzy nie spodziewali się, że Szczena zdecyduje się na coś podobnego, ale dał mu również szansę pokazania się szerszej grupie odbiorców. Przyznawał, że było to dla niego cenne doświadczenie, pozwalające na rozwinięcie posiadanych możliwości i znacznie lepsze ich wykorzystanie.

Mężczyzna ma już za sobą pierwsze starcie

Szczena z "Chłopaki do wzięcia" nie pierwszy raz wprawił swoich fanów w osłupienie. Gwiazdor programu chętnie dzieli się swoimi prywatnymi sprawami.

Okazuje się, że teraz Rysiek został zawodnikiem MMA. Gwiazdor programu „Chłopaki do wzięcia” dołączył do ekipy MMA VIP, a już 18 czerwca odbędzie się jego debiutancka walka z zawodnikiem o pseudonimie Psychotrop.

Co ciekawe, pierwsze starcie Szczena ma już za sobą. Podczas konferencji poprzedzającej galę MMA VIP Rysiek i Prychotrop obrzucili się wyzwiskami, a w konsekwencji oboje ruszyli na siebie z pięściami.

Na szczęście ochroniarze szybko wkroczyli do akcji i rozdzielili mężczyzn. Jak myślicie, czy w oktagonie panowie też pokażą takiego ducha walki?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO