Marina Łuczenko – Szczęsna jest piosenkarką, kompozytorką oraz autorką tekstów. Kariera muzyczna spowodowała, że kobieta stała się rozpoznawalna i zdobyła tysiące fanów. Niewielka liczba osiągnięć w branży muzycznej jednak sprawiła, że o wiele większą popularność przyniósł jej jednak ślub z jednym z najpopularniejszych piłkarzy polskich – Wojciechem Szczęsnym.

Marina Łuczenko Szczęsna odpowiedziała na pytania fanów

Marina Łuczenko ochoczo dzieli się z fanami swoim luksusowym życiem i wieloma możliwościami, raz po raz dodając różne fotografie bądź nagrania z życia prywatnego.

Piosenkarka jednak jeszcze nie zdecydowała się na pokazanie twarzy swojego synka, Liama. Okazuje się, że prędko raczej tego nie zrobi.

W ostatnim czasie Marina odpowiedziała fanom na kilka pytań i między innymi poruszyła właśnie tą kwestię. Okazuje się, że Łuczenko – Szczęsna pokaże twarz Liama tylko wtedy, gdy ten sam ją o to poprosi.

Jeśli będzie to konieczne w realizowaniu jego pasji, to będzie to naturalne i sam się pokaże

- dodała Marina.

Marina Łuczenko Szczęsna opowiedziała o trudach macierzyństwa i codziennych obowiązkach

Ponadto Marina Łuczenko – Szczęsna zdradziła, że sama opiekuje się dwuletnim Liamem. Nie zdecydowała się, tak jak wiele innych gwiazd, na zatrudnienie niani.

Okazuje się, że Liam od września pójdzie do przedszkola, a dzięki temu rodzice będą mieli chwilę czasu tylko dla siebie. W końcu właśnie tego najbardziej brakuje młodym mamom.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZAHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO