Agnieszka Chylińska to jedna z wokalistek, którym udało się zasłynąć w polskim show-biznesie za sprawą zniewalającego głosu oraz kontrowersji, które wokół siebie wywoływała. Po latach, już jako mama, przeszła absolutną metamorfozę i zmieniła styl, w jakim śpiewa.

Fani przez dłuższy czas zastanawiali się, czy na pewno wszystko u niej w porządku. Okazuje się, że Agnieszka Chylińska czuje, że rozpoczęła życie od nowa.

Agnieszka Chylińska opowiedziała o relacji ze swoimi dziećmi

Agnieszka Chylińska bardzo chroni swoją prywatność, dlatego wiele informacji o samej wokalistce oraz jej najbliższych pozostaje niepotwierdzonych. W ostatnim czasie Aga zdobyła się jednak na moment szczerości.

Agnieszka Chylińska. Źródło: Youtube Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska. Źródło: Youtube Agnieszka Chylińska

Ostatnio wyznała m.in., że jej ogromnym problemem była depresja, która mocno wyniszczyła jej organizm. Ponadto opowiedziała, jaki wpływ ma na nią macierzyństwo.

To zaskakujące, jak wiele im zawdzięcza

W ostatnim czasie Agnieszka Chylińska zdecydowała się na szczery wpis, w którym opowiedziała o tym, co czuje. Okazuje się, że przez długi czas artystka goniła za rzeczami materialnymi, które w rzeczywistości nie mają dużej wartości.

Agnieszka Chylińska. Źródło: Youtube Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska. Źródło: Youtube Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska zdradziła, że jej syn nauczył ją, by żyć „tu i teraz”. Natomiast dzięki córkom wyćwiczyła wytrwałość i cierpliwość.

Gwiazda zauważyła, że dzieci są niezmiernie mądre i powinniśmy brać z nich przykład. W końcu kiedyś też żyliśmy tak beztrosko, jak nasze pociechy.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZAHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO