Małgorzata Socha od at oczarowuje polskich telewidzów. Serca setek fanów podbiła zwłaszcza rolą Ingi Gruszewskiej w serialu „Przyjaciółki”. To właśnie tej kreacji aktorka zawdzięcza swoją ogromną popularność.

Dużą sławę przyniosła jej również drugoplanowa rola Violetty w serialu „Brzydula”. Gwiazda świetnie odnalazła się w tej roli, a jej postać spodobała się setkom Polaków.

Zrozpaczona Małgorzata Socha przekazała fanom smutne wieści

Małgorzata Socha jest bardzo popularną aktorką. Gwiazda ceni sobie swoją prywatność, dlatego nie dzieli się każdym wydarzeniem z życia z mediami. Nie bombarduje swoich fanów prywatnymi zdjęciami i informacjami.

W ostatnim czasie gwiazda opublikowała smutny post z planu serialu „BrzydUla”. Okazuje się, że zdjęcia do serialu się zakończyły i niebawem zniknie on z naszych ekranów.

Małgorzata Socha zagra w nowym sezonie "BrzydUli", źródło: Polsat.pl
Małgorzata Socha zagra w nowym sezonie "BrzydUli", źródło: Polsat.pl
Małgorzata Socha zagra w nowym sezonie "BrzydUli", źródło: Polsat.pl

BrzydUla” to serial, który cieszył się ogromną popularnością. Emitowany był na antenie stacji TVN na przełomie 2008/2009 roku.

W ostatnim czasie władze TVN-u postanowili wznowić serial i nakręcono nowe odcinki. Producent zapowiedział jednak, że produkcja nie będzie się ciągnąć w nieskończoność.

Nawet jeśli oglądalność będzie dobra, serial miał maksymalnie zostać emitowany do połowy 2022 roku.

Internauci nie mogli w to uwierzyć

Okazuje się, że widzowie będą musieli się jednak pożegnać z tytułową Ulą, Viloettą i innymi bohaterami znacznie wcześniej. Władze TVN-u zdecydowały, że serial „BrzydUla” nie będzie już kontynuowany, a kilka dni temu nagrano ostatnie odcinki produkcji.

Fakt ten nie tylko zasmucił wiernych fanów serialu, ale także występujących tam aktorów.

Ostatni dzień w roli Viloetty. I co teraz?

- napisała zrozpaczona Małgorzata Socha.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO