Magdalena Narożna od wielu lat wchodzi w skład zespołu Piękni i Młodzi. Wokalistka po burzliwych przygodach w życiu prywatnym w końcu odnalazła szczęście, spełnia się także zawodowo.

Prywatnie rozstała się z Dawidem Narożnym, co zakończyło się głośną aferą z rękoczynami. Teraz i ona, i jej były partner znaleźli nowych wybranków. Magdalena Narożna pozostała w zespole, zaś Dawid rozpoczął karierę solową.

Magda Narożna bez makijażu

Teraz, w czasie pandemii koronawirusa, Piękni i Młodzi nie grają koncertów, dlatego członkowie zespołu mają nieco więcej czasu dla siebie. Na co dzień wokalistka formacji nie maluje się tak, jak na scenę.

Magda Narożna dobrze czuje się nie tylko w mocnym makijażu, ale i całkowicie bez niego. Wokalistka często wybiera wersję „no make up” i bez oporów prezentuje się w niej fanom.

Gwiazda już od lat znana jest z show-biznesu, a teraz, gdy nie koncertuje, chętnie udziela się na Instagramie, przyjęła także zaproszenie do programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Jednak w wolnym czasie zamiast ciężkich makijaży woli dać skórze możliwość odpoczęcia i zregenerowania się – szczególnie w domu, choć nie tylko. Nie wstydzi się pokazywać bez makijażu.

Trzeba przyznać, że choć wygląda zupełnie inaczej niż na koncertach czy oficjalnych wydarzeniach albo ściankach, Magda Narożna w wersji bez makijażu wciąż jest piękną kobietą! Jak wam się podoba?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POWRÓT DO NORMALNOŚCI SPRZED PANDEMII JEST CORAZ BLIŻEJ? JUŻ NIEBAWEM BĘDZIEMY MOGLI ZDJĄĆ MASECZKI NA OTWARTYM POWIETRZU

O tym się mówi w Polsce: INSTYTUT METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ WYDAŁ KOLEJNE OSTRZEŻENIE! W WIELU MIEJSCACH NASZEGO KRAJU BĘDZIE BARDZO NIEBEZPIECZNIE

O tym się mówi na świecie: WIELKA GRATKA DLA FANÓW HISTORII. CZY NIEMCY OSTRZEGALI POLAKÓW PRZED PRZYKRYM LOSEM W OKRESIE 1939-1945? ARCHEOLODZY DOKONALI PORUSZAJĄCYCH ODKRYĆ

Z życia gwiazd: ZENEK MARTYNIUK PRZEŻYWA WIELKI SMUTEK. ODESZŁA BLISKA MU OSOBA. FANI KRÓLA DISCO POLO PRZESYŁAJĄ WYRAZY WSPÓŁCZUCIA. RODZINA MARTYNIUKÓW WE ŁZACH