Katarzyna Glinka znana jest Polakom przede wszystkim z roli Kasi Górki w popularnym serialu „Barwy szczęścia”. Aktorka ma w swoim dorobku jednak dużo więcej produkcji. Grała m.in. w „Klanie”, „Lokatorach” oraz „Na dobre i na złe”.

Katarzyna Glinka korzysta z wolnego weekendu

Utalentowana aktorka pojawiała się również w filmach. Mogliśmy ją podziwiać przede wszystkim w komediach romantycznych, m.in. „Och, Karol 2”, „Na układy nie ma rady” czy „Dlaczego nie!”.

44-letnia aktorka niedawno urodziła kolejne dziecko. Jego ojcem jest nowy partner Katarzyny Glinki, Jarosław Bieniecki.

Zakochani poznali się podczas biegu ekstremalnego w Gruzji. Mężczyzna jest bowiem właścicielem firmy, która organizuje Runmageddony. To najpopularniejsze biegi z przeszkodami w naszym kraju.

Aktorka udała się na spacer z małym Leosiem

Kasia Glinka została po raz kolejny mamą na początku maja 2020 roku. O tej nowinie poinformowała za pośrednictwem Instagrama, gdzie zamieściła post powitalny dla swojego syna – Leosia.

Aktorka ma również starszego syna, Filipka. Filip jest owocem związku Katarzyny Glinki i jej byłego męża Przemysława.

Z okazji majówki Kasia Glinka wybrała się z Leosiem na spacer do lasu. Wózek chłopca był oczywiście zabezpieczony przeciwdeszczowym pokrowcem.

Pogoda nie dopisuje, jednak nie zatrzymało to Kasi Glinki. Aktorka opublikowała urocze zdjęcie ze spaceru. Trzeba przyznać, że wygląda rewelacyjnie.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO