Klaudia El Dursi to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek „Top Model”. To właśnie ten program pomógł w rozwoju jej kariery, choć już wcześniej Klaudia radziła sobie nieźle. Ma na swoim koncie m.in. rozbierają sesję w „Playboyu”.

Aktualnie Klaudia prowadzi program pt. „Hotel Paradise”, który jest nagrywany na Zanzibarze. Uczestnicy programu mieszkają w luksusowym hotelu i oprócz odpoczynku na egzotycznych wakacjach, wykonują zadania.

Klaudia El Dursi zdradziła, ile obecnie wynosi jej waga

Klaudia El Dursi jest przyczajona do licznych sesji zdjęciowych. Modelka wie, że dobre zdjęcie czasem wymaga czasu i dużo poświęcenia. Podczas robienia fotografii na swój profil społecznościowy, Klaudia także daje z siebie wszystko.

W ostatnim czasie modelka opublikowała zdjęcie z Zanzibaru. Wielu fanów Klaudii zauważyło, że zgubiła ona nieco kilogramów.

Modelka dość dużo schudła w ostatnim czasie

Sama El Dursi wyznała, że obecnie waży 56 kg przy wzroście 174 cm i faktycznie na wyjeździe nieco schudła. Wpływ na to miały upały i masa pracy przy programie „Hotel Paradise”.

Mimo wszytsko, Klaudia El Dursi wciąż pięknie się prezentuje, a figury może jej pozazdrościć niejedna nastolatka. W końcu modelka jest po dwóch ciążach.

Jak wyznała, w pierwszej ciąży przytyła aż 28 kilogramów. W drugiej bardziej dbała jednak o zdrowe odżywanie i ruch, dlatego przytyła zaledwie 17 kg.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO