Anna i Robert Lewandowscy tworzą bardzo udaną, zgraną parę – bardzo dbają o taki wizerunek. Robert Lewandowski to światowej klasy piłkarz, jeden z najlepszych strzelców na świecie. Anna zaś jest trenerką, coachem, sportowcem.

Od pary bije pozytywna energia, co sprawia, że miliony ludzi z chęcią obserwują ich życie – zawodowe i prywatne. Trzeba przyznać, że ostatnio dzieje się w nim całkiem sporo.

Urocze zdjęcie Ani i Roberta Lewandowskich obiegło Internet

Mimo pandemii ostatni rok w życiu Lewandowskich był naprawę udany. W maju para powitała na świecie swoją drugą córkę - Laurę.

Robert Lewandowski zaliczył również najlepszy sezon piłkarski w swojej karierze. W 2020 roku nie było mu równych - został najlepszym piłkarzem na świecie! Z jego sukcesu najbardziej cieszą się jego bliscy a w szczególności małżonka piłkarza, Anna Lewandowska.

Anna i Robert Lewandowscy/ instagram: annalewandowskahpba
Anna i Robert Lewandowscy/ instagram: annalewandowskahpba
Anna i Robert Lewandowscy/ instagram: annalewandowskahpba

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i codziennie dodaje nowe treści. Dotyczą one zarówno jej życia osobistego, jak i zawodowego.

Trenerka często dodawała relacje z meczów Roberta i dzieliła się radością także ze swoimi obserwującymi. Fani Lewandowskich mieli okazje oglądać skoki radości Ani.

Fani pary są zachwyceni

W ostatnim czasie Lewandowscy wybrali się na rodzinną majówkę. Nie wiadomo jednak gdzie przebywają. Można wywnioskować po zdjęciach, że spędzają wolne chwile w tropikalnym kraju.

Zachwycona Ania Lewandowska opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie z Robertem. Para pozuje przytulona przed lustrem.

Co ciekawe, Lewandowscy znają się już 13-naście lat, jednak dopiero teraz pierwszy raz spędzają wspólnie majówkę. Wcześniej treningi Roberta kompletnie im na to nie pozwalały.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO