Kate Middelton i książę William kilka dni temu świętowali 10. rocznicę ślubu. Co otrzymała księżna z tej okazji?

Kate Middelton otrzymała niesamowity prezent z okazji 10. rocznicy ślubu

Kate Middelton i książę William poznali się w 2001 roku na Uniwersytecie w St. Andrews w Szkocji. Szybko się w sobie zakochali i zostali parą. Kobieta musiała jednak dość długo czekać na zaręczyny.

William oświadczył się jej w 2010 roku w Kenii, a ślub wzięli zaledwie kilka miesięcy później - 29 kwietnia 2011 roku.

Księżna Kate Middleton jest zupełnym przeciwieństwem Diany Spencer – żona księcia Williama respektuje wszelkie przyjęte w rodzinie królewskiej zasady i konwenanse i uchodzi za kobietę pełną elegancji, klasy i wyrafinowania.

Książę William naprawdę się postarał

Jak do tej pory, Kate i William pozostają ulubionymi członkami rodziny królewskiej według nie tylko Brytyjczyków, ale i całej opinii publicznej. Nie wzbudzają negatywnych emocji, a ludzie darzą ich ogromną sympatią.

Rodzina królewska budzi ogromne zainteresowanie nie tylko Brytyjczyków, ale także opinii publicznej na całym świecie. Kate oraz William są w dużej mierze odpowiedzialni za poprawę wizerunku medialnego całego rodu.

W ostatnim czasie księżna i książę Cambridge świętowali swoją 10. rocznicę ślubu. Jak donosi magazyn „The Sun”, książę William podarował z tej okazji swojej ukochanej wyjątkowy prezent - diamentowy naszyjnik Asprey Daisy Heritage wart ponad 12 tysięcy dolarów! Sami zobaczcie jak się prezentuje.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO