Choć Anny Przybylskiej nie ma już z nami od pięciu lat, wciąż uchodzi za jedną z większych gwiazd w Polsce. Jej fani nadal nie potrafią się pogodzić z tym, że choroba zabrała ją tak niespodziewanie i szybko.

Najbardziej ucierpiała jednak oczywiście rodzina - Przybylska zostawiła swojego ukochanego, Jarosława Bieniuka, oraz osierociła trójkę dzieci. Jej śmierć przekreśliła wiele planów, które miała wobec swojej rodziny.

Anna Przybylska zmarła w młodym wieku

Aktorka zmagała się z rakiem trzustki i przegrała tę walkę 5 października 2014 roku. Była znana głównie z roli w serialach, m.in. „Złotopolskich” i „Daleko od noszy”, oraz filmach – np. „Kariera Nikosia Dyzmy” i „Rh+”.

Na pogrzebie Przybylskiej pojawiły się tysiące osób. Spoczęła na cmentarzu przy parafii św. Michała Archanioła w Gdyni.

Anna Przybylska / YouTube::  TVP VOD
Anna Przybylska / YouTube:: TVP VOD

Ku pamięci aktorki napisano już wiele artykułów, a nawet biografię autorstwa Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego. Stała się też bohaterką współczesnej wersji „Balladyny” napisanej przez Łukasza Orbitowskiego pt. „Opowieści pioruna”.

Fani Anny Przybylskiej wciąż o niej pamiętają i pielęgnują tę pamięć odwiedzając jej grób. Kwiaty i znicze poustawiane są wokół nagrobka przez cały rok.

Anna Przybylska. Źródło: Youtube VUE Movie
Anna Przybylska. Źródło: Youtube VUE Movie

Najmłodszy syn Anny Przybylskiej przeżył w ostatnim czasie swój wielki dzień

Najmłodszy dziecko Anny Przybylskiej, syn Jan, przyjął w sobotę Pierwszą Komunię Świętą. Na uroczystości pojawił się tata chłopca, Jarosław Bieniuk, siostra Anny Przybylskiej oraz jej mama.

Jan Bieniuk. Źródło: jastrzabpost.pl
Jan Bieniuk. Źródło: jastrzabpost.pl
Jan Bieniuk. Źródło: jastrzabpost.pl

Po uroczystości najbliżsi członkowie rodziny wybrali się na małe przyjęcie. Nie zabrakło pysznych smakołyków i apetycznie wyglądającego tortu.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO