Natalia Kukulska od 20 lat jest szczęśliwą żoną Michała Dąbrówki. Razem uchodzą za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w show-biznesie.

Córka Natalii Kukulskiej ma niesamowity plan na przyszłość

Para bardzo szybko się w sobie zakochała, a ich piękne uczucie widoczne jest do dziś. Doczekali się trójki dzieci – prawie 21-letniego syna, Jana, a także dwóch córek, Anny, która skończyła 16 lat, oraz 4-letniej Laury.

Natalia Kukulska znana jest dzięki swojemu talentowi muzycznemu. Pochodzi z artystycznej rodziny – jej mamą była legendarna Anna Jantar, zaś tatą – kompozytor Jarosław Kukulski.

Popularna wokalistka ma już 45 lat. Debiutowała w wieku zaledwie 10 lata, śpiewając wtedy piosenki dla dzieci, m.in. znany wszystkim utwór „Puszek-okruszek”.

Sławna mama jest z niej bardzo dumna

Natalia Kukulska jako dumna mama trojga dzieci ma sporo obowiązków, nieco odsunęła się z show-biznesu i trzyma się bardziej na uboczu, choć wierni fani wciąż pozostali przy swojej ulubionej artystce i chętnie obserwują jej życie.

Teraz podczas rozmowy z Super Expressem piosenkarka ujawniła, że jej syn, Jan, bardzo chciałby śpiewać. Co więcej, także 15-letnia Ania ma wokalny talent.

16-latka ma jednak inny plan na przyszłość. Jak zdradziła Natalia Kukulska, Ania chciałaby uczyć się w języku angielskim i zostać aktorką.

Na pewno wokalny talent i piękny wygląd jej w tym pomogą. Nie ma co ukrywać, Ania jest niesamowicie podobna do swojej pięknej mamy.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO