W ostatnim czasie Weronika Rosati udzieliła wywiadu, w którym nawiązała do słynnej imprezy Kingi Rusin. Gwiazda TVN nieco ponad rok temu pochwaliła się, że imprezowała w Stanach Zjednoczonych z wieloma gwiazdami i opowiedziała o tym przyjęciu.

Wymowny wpis Weroniki Rosati poruszył internautów

Ponadto Kinga Rusin dodała prywatne zdjęcie z Adele. Zdaniem Weroniki Rosati takie rzeczy nie powinny wychodzić na światło dzienne. Zdaniem aktorki gwiazdy w Stanach Zjednoczonych bardzo chronią swoją prywatność i na pewno nie byliby zachwyceni po ujrzeniu obszernego wpisu Kinigi Rusin.

Kinga Rusin. Źródło: Youtube Plejada
Kinga Rusin. Źródło: Youtube Plejada

Komentarz Weroniki Rosati na tyle uraził Kingę Rusin, że ta postanowiła od razu zareagować. Gwiazda TVN-u skomentowała słowa aktorki na swoim Instagramie. Postanowiła wbić jej również szpilkę i przypomniała o jej znajomości ze skazanym za przestępstwa seksualne Harveyem Weinsteinem.

Aktorka nawiązała do sprzeczki z Kingą Rusin

Zarówno Weronika Rosati, jak i Kinga Rusin nie odpuszcza. Panie wciąż publikują kolejne posty dotyczące ich kłótni. W ostatnim czasie Rosati postanowiła chyba jednak nie co zastopować i umieściła wymowny wpis w mediach społecznościowych.

Na końcu pamiętać będziemy nie słowa naszych wrogów, lecz milczenie naszych przyjaciół

- napisała Weronika Rosati.

Gwiazda podziękowała również swoim obserwatorom za słowa wsparcia i życzyła im udanego weekendu. Miejmy nadzieję, że konflikt pomiędzy paniami ostygnie i wszystko wróci do normy.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO